Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy tényleg odáig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy tényleg odáig van értem? :O

Figyelt kérdés

szóval elég jól nézek ki,mondjuk egy 10es skálán olyan 9es.


tetszem magamnak, semmi gond az önbizalmammal,viszont tudom hogy van rajtam egy kis felesleg ami zavar

a kérdés,hogy lehet hogy egy fiú aki 10ből min.20as odáig van értem? (tudom hogy nem csak a külső számit és nagyon jól megvagyunk és rettentő sok közös van bennünk)lehet hogy nem zavarja az a kis felesleg? nagyon sokszor dicsér, bókol és néha nem értem h miért:S:D


2011. szept. 30. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Ha zsírdisznó vagy akkor hogy lehetsz 9-es?
2011. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy KIS felesleg senkit sem zavar...

Én ismerek igazán ronda és kövér lányokat is(nem mindenki ronda, aki kövér, de akikről szó van, azok), akiknek van barátjuk, akivel már régóta együtt vannak és szeretik egymást.

2011. szept. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

úgy hogy nem vagyok zsírdisznó?!

ruhában teljesen rendben van csak ő már többet is látott belőlem

2011. szept. 30. 17:21
 4/5 A kérdező kommentje:
azt sem zavarja a kis felesleg akinek a teste teljesen tökéletes?
2011. szept. 30. 17:22
 5/5 Alpok ***** válasza:
85%

Hé, aki az 1. választ írta!!!!


Egy kis bátorítás nem ártana szegénynek.....


:(

2011. szept. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!