Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai társadalomban a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai társadalomban a nők miért értékesebbek a férfiaknál?

Figyelt kérdés
Sosem fognak pl. engem annyira tartani mint egy nőt, vagy többre.Csak mert férfinek születtem.
2011. szept. 30. 19:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Oké kifejtem miért gondolom így: a nőktől mindig kevesebbet várnak el a munkahelyen mint a férfiaktól, rámosolyognak valakire és egyből kedvesebb velük, iskolában is előbb kap jobb jegyet csak mert lány.

Elmehet gyesre a gyerekével, én nem mehetek el(pedig a civilizáltabb országokban pl. svéd ország, finn ország a férfi is elmehet gyesre).

Nem kell semmit tennie, hogy párkapcsolata legyen, hatványozottan könnyebb pasit találnia mint egy férfinek nőt, elmondhatja a problémáit nem tekintik gyengének, sírhat ha bántja valami nem tekintik gyengének.

Egy szép nőt mindig körbeugrálnak, kinyalják a seggét csak mert szép, egy férfit kutya nem érdekel, egy nőnek kedveskednek, egy férfinek nem kedveskednek, egy nőhöz hozzászólnak ha ismeretlen társaságban van, egy férfihez nem, a nőknek általában ingyenes a belépő minden hová és még ajándék koktélt is kapnak csak mert nők.

Egy férfinak több ezer elutasítást kell elszenvednie a nőktől amíg lesz barátnője, a nőknek egyet sem amíg lesz pasijuk, ők válogathatnak kedvükre semmit nem kell tenniük, ha egy férfi alacsony mert olyan géneket örökölt egy nőnek sem kell, ha egy nő alacsony ez nem változtat a "kelendőségén"

Egy nőnek nem kell megharcolni a férfiért akit akar, de egy férfinek meg kell harcolni, és utána lehet, hogy a nő csak úgy eldobja, mondván unalmas, a nők előbb ehetnek nyugdíjba, tovább élnek, leggyakrabban a bíróság ha válnak a nőknek ítéli a gyereket, pedig a férfi is szereti, az ő gyereke is.

Ez kérem szépen akár hogy is nézem olyan társadalom ami a nőknek kedvez és a férfiakat háttérbe szorítja, pedig én is érek annyit mint egy szép nő!!! Igen is nem értékesebb csak mert puncija van és szép!

2011. szept. 30. 19:51
 12/18 A kérdező kommentje:
+egy férfit kutya nem érdekel" helyett *egy férfi kutyát sem érdekel.
2011. szept. 30. 19:54
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
Teljes mértékben egyet értek veled,bár én ezek ellenére is maradnék inkább férfi,mert a női létnek is megvannak a maga hátrányai.
2011. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
70%
Mert béke van és az erőszakot a társadalom legnagyobb része gyakorlatilag teljes egészében elutasítja. A testi/szellemi adottságok és a korábban kialakult társadalmi normák fennmaradása miatt a férfiak egyes meglévő/kifejlődő előnyeiket nem használhatják, viszont a nők fejlettebb érzelmi/manipulációs képességei elég jól alkalmazhatók manapság(legalábbis a társadalmi rétegek túlnyomó többségében).
2011. szept. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 mus musculus ***** válasza:
61%

Nanananana. Az első bekezdést már most visszaszívhatod, mert egy emeletes f*szság. Nem is tudom, kik kapnak több fizetést ugyanazért a melóért... Szívesen behívnálak pár tanítási órámra is, csak hogy lásd, mennyivel jobban rühellnek a tanárok az összes osztályomba járó fiúnál. A legtöbbjüknél ráadásul okot sem adtam az utálatra, egyszerűen csak nem vagyok szimpatikus nekik.

Lehet, hogy mi mehetünk GYESre, de egy férfi általában jelentősen kevesebbet foglalkozik a kis(!)gyermekével, mint egy nő. Ezzel mérlegeltek a politikus bácsik/nénik is.

Az, hogy csak a nők szépségét ismerik el, megintcsak egy baromság. A helyes, kigyúrt pasik szintúgy körbe vannak nyalva a csajok által. Nem tudom, hol élsz te. A kedveskedés oka pedig, hogy a nőket tekintik az érzékenyebb nemnek.

Az alacsonyság ugyanolyan a pasiknál, mint a kövérség a nőknél. Az egyik nem esetében ezt nézik jobb szemmel, míg a másikéban azt. És akkor még a szőrtelenítést meg sem említettük, mert ugye 'a szőrös suna ocsmány', de 'a férfiak szőrösnek születnek' (mintha a nők nem úgy születnének...).

A gyerek bíróság által anyához való ítélése azért van, mert úgy tartják, a muterra nagyobb szükség van. Ez valahol igaz is, kár tagadni. Viszont azt elmagyarázhatnád, mióta társadalmi megítélés kérdése a hosszabb élet...?

A kezdeményezős-megharcolós résszel nem tudok vitatkozni, abban teljes mértékben igazad van. Nem is értek egyet ezzel az eljárással, dehát egy ember kevés az "eltörléséhez".

2011. szept. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 mus musculus ***** válasza:
74%
Amúgy az érzelgős részletbe is bele tudnék kötni, manapság már egy férfitól sem várják el annyira, hogy kőkemény legyen. Érdekes módon ezt képtelenek vagytok elhinni annak ellenére, hogy itt is mindig ezt hangoztatják a lányok.
2011. szept. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
66%
Egy újabb kérdező, aki el van tévedve, vagy csak a sértődöttsége miatt magyaráz bele olyan dolgokat, amik amikről az ellenkezőjét is lehet mondani. Tehát, nem minden úgy van ahogy azt te látod. DE már előttem szépen leírták.
2011. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
"Engedjék el a nőket és a gyerekeket!" - halljuk a filmekben. Akkor mégsem egyenlő mindenki, mert vannak egyenlőbbek? Az még rendben lenne, hogy a gyerekeket és a fiatalokat. De egy negyvenéves nő élete miért ér többet, mint egy férfié?
2013. márc. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!