Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolják egyesek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják egyesek, hogy ha minél több partnerük volt már, akkor értékesebbek?

Figyelt kérdés
Szerintem az az érték,ha valaki hűséges tud maradni 1 emberhez.
2011. jún. 13. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Férfiaknak marha nehéz ügy ez. Mi három éve vagyok együtt.
2011. jún. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem látok a fejükbe és te báttya?
2011. jún. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 WhiteLabel ***** válasza:
55%
Szerintem kell az a kis tapasztalat a hűség előtt.
2011. jún. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted? Gondol valaki ilyen hülyeséget? Egyébként az hogy minél több partnere volt valakinek, akkor ha értékesebb nem is, de tapasztaltabb biztos lesz. Az ágyban lehet haszna. Amúgy ez nem feltétlenül áll összefüggésben a hűséggel. Szakíthatok valakivel azért is, mert már elmúlt a szerelem és nem jövünk utána ki egymással. Minek legyek hűséges valakihez ha már nem szeretem. Nem. Megcsalni sem fogom hanem szakítok vele. Ebből az következhet hogy utána újra szerelmes leszek, ergó lesz egy következő partnerem. Akkor már értéktelenebb vagyok mint más aki csak egy-két emberrel volt, mert nem az első három ember egyike volt az életemben az igazi? Komolyan érdekel hogy milyen tapasztalat alapján írtad a kérdést (konkrétan), akkor nem lenne kétértelmű.
2011. jún. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!