Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csupasz / kicsit szőrős /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csupasz / kicsit szőrős / teljesen szőrős mellkas?!

Figyelt kérdés

Melyik tetszik jobban? Esetleg képet is linkelnél?


Elég ciki, de csak most kezdtem el a két mellizmom között szőrösödni (nem csak egy két erősebb szőrszál), pedig már 20 felett vagyok. Sajnos vékonyabb, szálkás testem van, így nem tudom, hogy egyáltalán 'oda való' szőr. :D

Ehhez hasonló alakhoz: [link]


2011. okt. 1. 16:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%

17:07

Igaz!

Ez nem a majmok bolygója.....

2011. okt. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 IQnindzsa ***** válasza:

Kérdező... Rossz hírem van. Ha elkezdett akkor tovább is fogsz szőrösödni. Nekem is későn kezdett és mostanra szép dús mellkas szőrzetem nőtt.

Tudod mi az érdekes? Ez csak akkor kérdés ha távolról nézik a lányok. Amint egymásba gabajodtok már imádni fogja. Bármit is mondott azelőtt.

Az ex menyasszonyom anno csak csigatestűekkel ismerkedett. Amikor összejöttünk, nem tudta elvenni a kezét a mellkasomtól, annyira imádta. Szőval... szerintem ezen ne parázz mert felesleges.

2011. okt. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem, mert paráznék a dolgon. Nekem szinte teljesen mindegy, hogy néz ki, így gondoltam megkérdezek másokat is, kinek mi, mintsem érmével döntsem el. :D Mondjuk talán csupaszon jobban tetszik, de nem tudom mennyire jó ez 24 évesen, így is úgy nézek ki mint egy 18-19 éves. :D Persze nem is ezzel akarok hódítani. Amúgy sem áll fent az a veszély, hogy nő kerülne az életembe. :D
2011. okt. 1. 19:42
 14/18 anonim ***** válasza:

Miért?

Ha te vagy a képen...

De ha nem akkor is...

Őnbizalom!

2011. okt. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb lány aki megnézte a fényképed helyesnek talált, szóval legyen egy kis önbizalmad.

Amúgy én szeretem ha egy pasi mellkasa szőrös, na ne legyen őserdő, de ha csupasz olyan mint egy kisfiú.

2011. okt. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a képen :), itt találtam egyszer, aztán elmentettem, mert nekem is nagyon hasonló az alakom. (de annyira, hogy az már szinte félelmetes)
2011. okt. 1. 20:55
 17/18 anonim ***** válasza:
Jófej gyerek vagy. :) Hagyd meg. Én amióta meghagyom, többször megnéztek a nők idén nyáron a strandon (sokat voltam kint). Szeretik a nők. A borostáról viszont már nem ez a vélemény. Szeretik a nők a borostát addig, ameddig össze nem jönnek velem. Utána már nem.
2011. okt. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
41%

IDE FIGYELJEN MINDEN SZŐRÖS PASI!


Nektek fogalmatok sincs róla, milyen ki***** rossz érzés, hogy 22 évesen nincs se szőrös mellkasom, a karomon sincs erős, férfias szőr, a lábaimon sem erős csak pihe puha, és a pofámon sincs erős szőr... Úgyhogy ha borotváljátok magatokat ha nem, örüljetek a hülye fejeteknek hogy legalább ti még férfit láttok a tükörben és TERMÉSZETESEK vagytok, mert a férfi SZŐRÖSEN természetes. A MELLKASÁN IS SZŐRÖSEN, MINDENHOL. Úgyhogy ne azzal foglalkozzatok, hogy csigát csináljatok magatokból bárki kedvéért vagy meg akarjatok felelni. Értem millió nő is rajonghatna a csupaszságomért, akkor is ha választhatnék szőrös lennék, még akkor is ha úgy nem kellenék senkinek, mert úgy legalább természetesnek, férfiasnak és jól érezném magam a bőrömben és csak az számít, hogy te hogy érzed magad a bőrödben nem az, hogy megfelelj másoknak. Ha jól érzed magad a bőrödben természetes leszel és magabiztos, a természetesség és magabiztosság pedig pozitív, VONZÓ tulajdonság... Úgyhogy mindegyik ujjadra jut majd egy nő... NA pá

2012. szept. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!