Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon utálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon utálom már magam elegem van!

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy van egy párom akvel 2,5 éve vagyunk együtt mindennap találkozunk este de ez nekem kevés hétvégén is nagyon keveset vagyunk együtt azért mert sokat dolgozik,azt érzem hogy már nem szeret rengeteget veszekszem vele de mindig csak én soha nem ütött meg nem kiabált velem rossz szava persze volt ami a legrosszabb lelkileg . Összetörtem depresszios vagyok már 5 hónapja nagyon szeretem. komoly kapcsolatot nem akar csak ez a jön megy dolgo jó neki fiatal vagyok 17 éves elegem van már. mindig az jár a fejemben hogy ha ő nem lesz talál magának egy másik nőt és azzal fog lenni a gondolattól már szinte elsirom magam. Pszhilogusra nincs pénzem egyedül is menni fog a kilábalás majd csak nem tudom hogyan még de nem is érdekel nagyon,mindig az van bennem hogy neki legyen jó de összeköltözni nem tudunk egymásnál nem alhatunk. Valaki irjon már mert nem birom :S
2009. ápr. 28. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

mit nem lehet ezen bírni lelépsz azt kész. am is a futókaland sose vezet jóra. ha meg úgydöntessz h maradsz magadat vágod haza lelkileg gondolom őt a legkevésbé se érdekli h mitörténik veled.

ha szex is van akk meg csak arra kellessz neki.

2009. ápr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a Választ MOST MÉG JOBB HIDD EL TE VAGY A LEGJOBB AKITŐL MA ÉRTELMES OKOS GONDOLATOT HALLOTTAM !
2009. ápr. 28. 17:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nagyon hasonló helyzetben vagyok csak én 20 éves vagyok. Mint ha az én páromról írtál volna. Megkérdezhetem, hogy hány éves, miért nem akar többet együtt lenni veled, és miért nem aludhattok egymásnál?
2009. ápr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A 2. válaszoló vagyok újra. Még az a kérdésem lenne tudod miért nem akar komoly kapcsolatot? Az én "párom" se akar. Én minden hónapban megpróbálom ott hagyni de idáig nem sikerült. Ha ennyire kikészít ez a kapcsolat azt hiszem be kéne talán fejezned, igaz én se tudom megtenni.
2009. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kedved msn ezni inkább ?:) vagy privi ..Végre valaki:)
2009. ápr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ez én voltam az elöző csak a másikról! add meg az msn címed szeretnék veled kicsit beszélgetni !
2009. ápr. 28. 17:46
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Remélem nem baj de egyelőre most nem tudok csak itt írni neked privátba majd csak késöbb.(most dolgozom is csak közbe van időm ilyenekre) Azért válaszolj itt ha van kedved! Remélem nincs "harag" és majd írsz...
2009. ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
okés akkor majd privibe irunk egymásnak :) Nincs harag örülök hogy irtál kicsit kizökkentesz a depresszióból :) csak most nekem is mennem kell:)
2009. ápr. 28. 18:07
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolatot nem akar? Akkor már rég azt mondtam volna neki h a kapu 3 méter széles majdcsak kifér rajta, ja és még azt hogy egyirányú. Amig nem látod ezt be sztem addig tuti rossz lesz neked, esetleg ha beszélsz a fejével és mégis akarna 1 komoly kapcsolatot akkor viszont visszaszívom az előzőeket.
2009. ápr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Néha várni kell, hogy belemenjen egy pasi egy komoly kapcsolatba. Én 2 évet vártam a páromra ,viszont ma már ő a férjem!
2009. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!