Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elegem van! Mit tehetnék,...

Elegem van! Mit tehetnék, hogy ne boruljak ki ennyire? Utálom magam!

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek, mert ezt már nem bírom! Ha valami bajom van, vagy valami rosszul esik, veszekszek valakivel, barátommal, akármi, nem bírom abbahagyni a bőgést, alig kapok levegőt, annyira bőgök!!! Mit csináljak, hogy abbahagyjam? Mennyire normális ez??? Vagy mi a sz@r ez?? Depresszió vagy mi a kínom??
2009. aug. 27. 23:35
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Most is veszekedtünk barátommal, én meg szeretném beszélni, mert csak úgy vagyok nyugodt, nagyon rosszul esett ez a mai nap, az egész nap, alig bírtam ki, hogy ne bőgjem el magam a nap folyamán! Most akarom vele megbeszélni, de neki fontosabb a póker, mondván, már megbeszéltük, nem érdekli, hogy én romon vagyok!!!!! Elegem van!!!
2009. aug. 27. 23:37
 2/19 A kérdező kommentje:

Ilyenkor általában addig sírok, amíg el nem kezd fájni a fejem, utána szipogok még párat és valahogy megnyugszom...


Most is idegesen írtam ezeket, felindulásból, mert már nagyon elegem van! :'(

2009. aug. 27. 23:39
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Egyél meg egy doboz olajoshalat!
2009. aug. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ne idegesíts már te is! Ez komoly probléma lenne, ha nem így fognád fel! Azt hiszed attól jobban leszek???
2009. aug. 27. 23:43
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondom egyél meg egy doboz olajoshalat!! Nem vicc!!
2009. aug. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos ezen nehéz változtatni, mert érzékeny kis lelked van, és ha nem sírod ki magad, akkor csak rosszabb lesz. Amennyiben máskor nem fordult elő, csak mostanság, akkor lehet, hogy "elfáradtak" az idegeid. Pihend ki magad, holnap jobb lesz, késő van már :)
2009. aug. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem eszek, mert nem szeretem a húst kiskorom óta.


Annyira hülyének érzem magam ilyenkor... senki nem ért meg... borzasztóan érzem magam... csak sírok és sírok és nem megy... :(

2009. aug. 27. 23:48
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsó válaszoló, hogy normálisan válaszoltál. De mindig ez van. Heti minimum 1x robban a bomba és kitör belőlem egy óriási pánik vagy nem tudom mi és csak sírok és nem tudom abbahagyni, emellett teljesen ideg vagyok! Ez biztos valami betegség... valami depresszió vagy nem tudom... de ez nem normális dolog az biztos... :(
2009. aug. 27. 23:49
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
mert elkényeztetett kis ... vagy kiskorod óta. tudod nem hisztizni kell, hanem talán kicsit jobban elfogadni tiszteletben tartani más döntéseit
2009. aug. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Az... Te biztos tudod mi vagyok, mi? Azt sem tudod, milyen a családom... Minek írsz, ha ilyen paraszt vagy??
2009. aug. 27. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!