Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon utálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon utálom már magam elegem van!

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy van egy párom akvel 2,5 éve vagyunk együtt mindennap találkozunk este de ez nekem kevés hétvégén is nagyon keveset vagyunk együtt azért mert sokat dolgozik,azt érzem hogy már nem szeret rengeteget veszekszem vele de mindig csak én soha nem ütött meg nem kiabált velem rossz szava persze volt ami a legrosszabb lelkileg . Összetörtem depresszios vagyok már 5 hónapja nagyon szeretem. komoly kapcsolatot nem akar csak ez a jön megy dolgo jó neki fiatal vagyok 17 éves elegem van már. mindig az jár a fejemben hogy ha ő nem lesz talál magának egy másik nőt és azzal fog lenni a gondolattól már szinte elsirom magam. Pszhilogusra nincs pénzem egyedül is menni fog a kilábalás majd csak nem tudom hogyan még de nem is érdekel nagyon,mindig az van bennem hogy neki legyen jó de összeköltözni nem tudunk egymásnál nem alhatunk. Valaki irjon már mert nem birom :S
2009. ápr. 28. 17:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Mi sajna nem vagyunk még ott de már nagyon szeretnék de nem lehet:S Valahogy ő egy elzárkozott ember neki az kell hogy eljön hozzánk és elvagyunk autoba vagy néha nálunk vagy bulizuk de csak ennyi! Vagy lehet az a baj hogy unom .. mondjuk 2,5 év után ki nem unná de ebbe beleörülök elengedni nem tudom mert akkor vége mindenek vagy lehet hogy ezt a kapcsolatot már csak én akarom ? lakás nincs nekem sincs mindenki szülöknél lakik ....egyszer megölöm magam az tuti már probáltam elmenni csak anyám megállított szinte heti3x sirok de ez sem hat meg senkit...NEKEM MIÉRT NEM LEHET NORMÁLIS ÉLETEM,? nem jön egy fiú sem ...vagy vaalki aki télleg szeretne,sokszor suliba is uy megyek be hogy majdnem összeesek mert kivagyok,soha nem sajnáltattam magam és megprobáltam senki elött sem sirni de ezt már visszatartani nem tudtam lefogytam életkedvem nincs a halál gondoltat vagy az hogy elmeneküljek ebböl a világból vagy hogy elmenjek és ne találjon meg senki jár a fejembe mindig. mát felnőnék de nem tudok még csak 17 vagyok ha most ilyen életem van késöbb jobb lesz sztem nem de remélem elöbb utobb meghalok
2009. máj. 2. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!