Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyikőjüket válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikőjüket válasszam?

Figyelt kérdés

van 2 lány az egyiket (legyen ő az "A")2 hónapja ismerem de még csak szájra puszinál tartunk.

tegnap viszont mentem bulizni és előtte 2 nappal megismertem(ő vett fel msn re a csaj)egy csaj (ő legyen a "B").

szal a buliban egy kicsit sokat ittam és hát megtörtént lesmárolt...és én is lesmároltam egy jópárszor.

de msn en már mondta h teccem neki és szeretné ha nem az"A" csajjal jönnék össze.

ma beszéltünk msn en a "B" csajjal és hát összejöttünk...de én jobban szeretem az"A" csajt...meg őtt már régebbről ismerem.

most azlenne a kérdésem h h csináljam azt h netudjanak egymásról?

mert szeretem mind a 2 csajt de jobban szeretem az "A" csajt de 2 hónap alatt csak szájra puszi volt...azért az egy kicsit kevés számomra....a "B" csajjal meg már smároltunk is.

szerintetek mit csináljak

2 egyszerre?


2010. febr. 27. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
simán tartható ha ügyes vagy A csajjal megvitatod a lelki békédért a dolgokat meg szerelmes vagy B csaj meg jól megdugod csak nem tudom, h mennyi idős vagy de ha 18+ akkor simán a 2 egyszerre
2010. febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát hogyha gyorsan szexelni akarsz, akkor válaszd a "B" csajt, hogyha tartós kapcsira vágysz, akkor az "A" csajt. Am ha 1 picit is szereted az "A" csajt akk nem hülyíted be, úgy, hogy mellette lesz a "B" csaj. V az még 1 megoldás, hogy ugye kettő 1xre csak pl a "B" csaj tudja azt, hogy neked az "A" csaj is ott van (én így csináltam:D ) ;)
2010. febr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát barátom neked kell döntened... B csaj tud A csajról

te A csajt jobban szereted, de B csajjal már smároltál is hűűű. kapcsolatot akarsz vagy gyorsan dugni? ezt döntsd el.

2010. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Mennyi idős az "A" illetve a "B" csaj?
2010. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azzal legyél akit szeretsz mármint ahogy írtad akkor az "A"-t
2010. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát igen az A csajt jobban szeretem...de nemtom.

én 16,az A csaj 16,a B csaj 14

még tegnap összejöttem a B csajjal...de ma meg lehet h az A csajjal is összejön a dolog:S

Kettő egyszerre...kicsit húzós!

de nem tehetek róla...minding akkor jönnek a csajok amikor van valaki a láthatáron.

mikor egyedl vagyok akk meg semmi/senki.

2010. febr. 28. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!