Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írnak ekkora baromságokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írnak ekkora baromságokat?

Figyelt kérdés

Neten találtam egy idézetet: " Fiúk!Mikor beleszerettek egy lányba...Mondd el neki h mennyire imádod Őt.Ha szomorú,öleld át szorosan.Legyen Ő az első a többi lánnyal szemben,akikkel együtt lógsz.Játssz a hajával.Adj neki virágot-ok nélkül.Hagyd hogy a karjaidban aludjon el.Énekelj neki-nem számít h mennyire rossz a hangod.Táncolj vele-akkor is ha nem szól a zene.Puszild meg a homlokát

Nézz a szemébe & mosolyogj.Mondd el neki h mennyire gyönyörű."


Sok hasonló van még ez csak egy példa.


De miért írnak ilyen hülyeségeket? Nekem pl tetszik egy lány de esélyt se ad arra hogy beszéljek vele.


2011. okt. 4. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
a cikk írója nem számított rá, hogy ennyire szánalmas vagy
2011. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pont ugyanilyen helyzetben vagyok én is,csak én napi 1-2 szót beszélek vele annyi a különbség.De azt biztos nem engedné hogy a homlokát puszilgassam,és biztos hogy nem aludna el a karjaim közt se:S
2011. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Én nem tartom hülyeségnek, és főként azért nem értek veled sem egyet, ugyanis aki ez kitalálta, hangsúlyozta azt hiszem a legelején, hogy "Fiúk! Mikor BELESZERETTEK egy lányba..."

A tetszés és az, hogy beleszeretsz valakibe, szerintem két nagyon külön dolog. :)

2011. okt. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem enged neked szót ak lóf*asznyi esélyed sincs
2011. okt. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, itt azért valamilyen szinten kölcsönös vonzalomra gondolnak.
2011. okt. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"A tetszés és az, hogy beleszeretsz valakibe, szerintem két nagyon külön dolog. :)"


mondhatjuk úgy is hogy beleszerettem.

2011. okt. 4. 19:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó de itt már arról van szó, hogy együtt vannak. Ha te beleszerettél de nincs még köztetek semmi, akkor azért elég érdekesen jönnek ki ezek a dolgok.
2011. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek a kérdezővel!


Engem sem engednek oda magukhoz max hozzájuk szólhatok, de ha egy kicsit is megakarnám érinte, egyből elhesegetne vagy perverz disznónak nevezn.

:(


Bizony azért, mert nem vagyok egy Brad Pitt.

2011. okt. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!