Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erröl a történet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erröl a történetröl? Miért néz engem, ha barátnöje van?

Figyelt kérdés

Dióhéjban annyi lenne a történet, hogy összeismerkedtem egy sráccal(aki a falumban lakik), és egy bulin teljesen rám volt kattanva. De én akkor nem akartam töle semmit, ezért eltoltam magamtól. Ez kb fél éve történt, másfél hónappal ezelött azonban láttam, amint hazavitt egy csajt, aki a keresztszüleihez jár ide vendégségbe, majd letette a csajt, és egyedül visszajött és ott fürkészett engem, bámult.

Rá egy hétre megint láttam ezzel a csajjal. Nehezen, de elfogadtam, hogy van barátnöje, erre vasárnap azt vettem észre a templomba mise végén, hogy engem néz. Nem tudom,mit gondoljak, hiszen úgy tudom, hogy járnak, mégis mikor felbukkanok, mindig BÁMUL.

Meg kell említsem, hogy a csaj 40 kmre lakik innen, egyetemista, 3 éve van még hátra, és 270 kmre található az egyetem, ahova jár.


2011. okt. 4. 19:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Csak az a helyzet, hogy nem merek. Attól félek, hogy mellé fogok, fölöslegesen küldöm majd a jeleket, csak égetni fogon vele magam. Amúgy az sem elhanyagolható, hogy ő már 30 éves, én meg csak 18. Gondolná magában egy újabb kis csaj, akinek elcsavarta a fejét.
2011. okt. 4. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!