Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszem neki? (kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évikee. =$ kérdése:

Tetszem neki? (kérdésed túl rövid, stb. )

Figyelt kérdés

Lementem barátnőmmel meg azzal aki bejön a játszótérre. Mondta a pasi aki tetszik h rajzol egy szép lábat a homokba..xDD akkor nem néztünk oda, mert a piás üveget akartuk széttörni. :DD Barátnőmmel elkezdtünk faággal meg virágokkal kardozni és mondtam h énvagyok dártvéder és az apádvagyok. :O xd aztán a srác kijelentette h én nyertem.xd akkor elment haverjával.a barátja mondta, hogy 'tökre összeilletek.:O'és a barátnőmet már ismeri. szóval nem hiszem, hogy őt akarta volna bemutatni neki..:) odaültünk a padra ahova 'lábat rajzolt' .. és nem volt ott semmilyen láb, hanem oda volt írva, ki lehetett olvasni h 'év'(Évinek hívnak..) meg egy fél szivecske és én emlékszek is rá, hogy valamit letörölt a lábával.. aztán visszajöttek. akkor kővel elkezdtünk röpizni.. xd fejbebasztam magamat elég rendesen.xd utána a haverja elment kérdezte a fiút hogy ő jön-e.. mondta h nem, ő még marad. aztán rajzoltam a homokba egy egyszarvúút(*-* xd ) és engem elnevezett unicornisnak (igen C -vel) a barátnőmet meg csibének. xd barátnőmet elkezdte dobálni bottal meg olyan ijesztően nézett rá.:| Mondta bnőm h piszkáljon már engemis, de tovább dobálta, egyszer volt, hogy a lábamat megbökdöste faággal.xd de nem erősen, pedig ott maradt a helye. xd aztán odajöttek a kisgyerekek focizni, én beszóltam nekik vmit , a pasi kérdezi, mitmondtál? xd Ránéztem meg ő is rám és ahhw.*-* xd Tök szép szeme van.xd ez kb. olyan 6-7 másodpercig tartott. csak aztán elfordultam. de érdekes, összesen 12szer hívtam és abból 9 a mai napon.. és december 9-én született.. meg a telómban a 129. videón van rajta őis. és este kilenc óra 12 perckor írt sms-t.. azért durva. :OO xd tudom hogy nem jelent semmit..

Tetszem neki? :O


2011. jún. 7. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
TL;DR
2011. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 szamóca.. ***** válasza:
100%

ú. hát vághattam egy fejet miközben olvastam.

most hogy tudjuk, hogy 12x hívtad, és abból 9 a mai napon volt, biztosra állíthatom hogy a srácnak a töke ki van veled.:D

2011. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Te jó ég!:O Ez eléggé érdekes egy történet... amúgy hány éves vagy?
2011. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
lezsibbadtam....
2011. jún. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem az jött le, hogy van egy srác, akibe belezúgtál és bemagyarázod magadnak, hogy kölcsönös. Kicsit érdekesen fogalmaztad meg, egy csomó felesleges (már bocsi) hülyeséget írtál bele. Jól lefárasztod az embert...-.-"
2011. jún. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
egy kis idióta r...banc vagy. A nőiességed -160, az agyad pedig még annyi sem. Szerinted bejössz neki? NEM!
2011. jún. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem állatkertbe való vagy.
2011. jún. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

aztakurv@büdöséletbe!

ritka hülye vagy te lány...

2011. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

... Előzőknél a pont.

Hogy lehetsz ekkora barom?!

1. Nem kell mindig "xd"-t, meg ":O"-t rakni MINDEN EGYES MONDAT UTÁN! -.-' Szánalmas

2. "Ránéztem meg ő is rám és ahhw.*-* xd Tök szép szeme van.xd" illetve "meg a telómban a 129. videón van rajta őis" : ki nemszarja le. Ez nem egy napló. KÉRDEZZÉL MÁR NORMÁLISAN!


Amúgy a kérdésre válaszolva: nem.

2011. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kommentálók.. Nem kell bunkónak lenni a csajjal... Nem is ismeritek és már ítélkeztek rajta -.-" Amúgy ha ír neked SMS-t éjjel akkor gondolom hogy érdeklödik irtántad (: De ehhez még sok kell hogy legyen rá bátorsága és meg kérdezze nem e járnátok.. Legyél vele kedves, minnél többet találkozz vele :)
2011. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!