Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült egy undorító és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült egy undorító és nagyon durva dolog a barátnőmről, mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt, és ezek szerint teljesen félreismertem...

Egyik haveromtól megtudtam, hogy a barátnőm 15 évesen egy barátnőjével "szopóversenyt" csinált egy diszkóban, vagyis ki tud több csávót kielégíteni szájjal.

Megkérdeztem tőle, mi igaz belőle és bevallotta, hogy részt vett ilyenben, viszont "csak" egy pasit elégített ki.


Nagyon nagyot csalódtam, szerintetek ez megbocsátható?

18/F, 17/L


2011. okt. 6. 20:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
94%

Pro: Igazad van, durva és undorító, nem csoda, hogy nagyot csalódtál. Azonkívül nagyon fiatal volt még, most is az.. 2 év alatt nem változik olyan sokat az ember. És ha egy haverod tudja, akkor valszeg "a János meg a város" is.

Kontra: azt mondod, már nem ilyen életet él. Azonkívül (többé-kevésbé) őszinte volt veled, holott le is tagadhatta volna. HOgy megbocsátható-e, az nem jó kérdés szerintem. NEked ezen nincs mit megbocsátanod, nem személy szerint ellened vétett vele.

2011. okt. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
75%

Tegyél úgy, ahogy jól esik. Ahogy érzed.

De a véleményem az, hogy minden további nélkül dobható, és még az önbecsülésed is nő tőle. Meglesz benned a tudat, hogy "jobbat" érdemelsz. Ilyen fiatalon meg pláne nem érdemes olyan mellett maradni, akitől kellemetlen érzéseid támadnak.


Viszont az éremnek van másik oldala. Fiatalság, bolondság. Sok meredek dolog történhet azzal, aki szabadjára engedi magát. Viszont a "jobbak" tudják diszkréten csinálni, hogy aztán nem derül ki csak úgy 2 év múlva, hanem sose, csak egy szép emlék marad pár embernek a fiatal évekből.

2011. okt. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
30%

Megbocsátható amikor ismeretlen csávókat leszop????

Abban a másodpercben kidobtam volna ezt a csajt amikor elmondta ...

Semmire való kis k*rva !!!

2011. okt. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
78%
Ennyi erővel akár dobhatnád azért is, mert lefeküdt az exévél, amíg még nem ex volt, hanem jártak... Mert őszintén: igen, valóban nem túl dícséretes dolog, én sosem tennék ilyet, de végülis, nem jártatok még, két éve volt, és ha azóta semmi hasonló nem történt, valószínűleg csak a buli hatása miatt volt ez is (talán némi tudatmódosító szer segítségével). "Az vesse rá az első követ..." mondá egy kétezer éve élt fiatalember is annó, és van benne igazság. Mert most legyen pofád azt mondani, hogy te életedben sosem csináltál még meredek dolgokat, egy-egy vadulás alkalmával, ittasan, a haverokkal hülyéskedve. Nem hogy örülnél az őszinteségének, hiszen akár mondhatta volna azt is, hogy a bizonyos haverod hazudik, csak féltékeny, vagy valami. De lám, te mégis többet érsz neki annál, és megkockáztatta azt is, hogy akár kidobd, egy olyan bűnért, amit évekkel ezelőtt követett el, de mégis, őszinte volt hozzád. Ez nem jelent semmit? Nagyobb súlya van az egykori tettnek, mint a mostaniaknak?
2011. okt. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben felköpnék és alá állnék
2011. okt. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Utána meg meg mond hogy kanbuli lesz a hétvégén,puncinyalóversennyel egybekötve,
2011. okt. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

A történtek festenek egy képet a lányról. Ha ez végülis beleillik az addig róla kialakult benyomásba, akkor semmi baj sincs.

Ha viszont szöges ellentét van a kérdező felé mutatott személyiség és a tett között, akkor a kérdezőben joggal törhet meg valami, és onnan már nincs visszaút.

Nos, melyik helyzet áll fenn?

2011. okt. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
47%
Pff... Kidobnám mint macskát szarni... És ki nyert amúgy? :D
2011. okt. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
34%
Igazán büszke lehet magára. Ha ez bevallotta, akkor ki tudja miket csinált még pusztán szórakozásból. Teljesen érthető a csalódás. Az pedig egyenesen szánalmas, hogy egyből jön, hogy "de hát csak egy volt". Ha szemet hunysz felette, akkor örökké azon fogsz aggódni, hogy éppen mikor keveredik ugyanilyen versenybe. Hagyd ott a p*csába, ribancok nem érdemesek párkapcsolatra,
2011. okt. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
74%
Nem ítélem el azt aki ilyet csinál, megbocsájtanám, de valószínűleg hamarosan vége lenne a kapcsolatnak, mert kiábrándulnék belőle. Szerintem bocsáss meg neki, semmi köze nem volt még akkor hozzád amikor tette, szóval nem tartozik semmi elszámolni valóval neked. Ha meg nem lesz már olyan a kapcsolat, akkor szakítasz vele.
2011. okt. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!