Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar az osztálytársam? 14/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar az osztálytársam? 14/L

Figyelt kérdés
mostanába állandóan rajtam lóg. állandóan letapit én mindig elküldöm a pics*ba meg megütöm de újra és újra odajön . a mellemről beszél állandóan meg hogy milyen nagyok ahoz képest van 2-3 osztálytársam akinek 100szor nagyobb van. én kizárnám hogy szerelmes belém mert a barátnőmbe szerelmes. én azon is gondolkoztam hogy féltékennyé akarja tenni a barátnőmet azzal hogy rajtam lóg de a barátnőmet meg állandóan azzal piszkálja hogy lapos meg semi melle nincs. és halottam ahogy a barátnőim arról beszélgetnek hogy én ezt mennyire élvezem hogy rajtam lóg. ez eggyáltalán nem igaz. de mit csináljak? a tanárnak is szóltam már de ő csak annyit mond hogy kerüljem el...
2011. okt. 7. 16:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
hát az apja meghalt anyát meg nem szeretném ezzen zavarni mert szegény egész nap csak azt halja a tanároktól hogy milyen rossz és miket rongált amit neki meg kell javítani ami elégéé sok pénz. szóval inkább valami más mód kéne..
2011. okt. 7. 17:09
 12/14 anonim ***** válasza:
66%
16:40 vagyok, nem úgy kell ezt elképzelni h annyira megverem h másnap az intenzíven fekszik, csak úgy "lightos-an"
2011. okt. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
hát akkor az már megvolt xd de utána is folytatta. már arra is gondoltam hogy van egy nagyon erős osztálytársam akit megkérek hogy verje meg de rájöttem hogy rossz ötlet mert az az erős fiú szerelmes belém és ha rájönne hogy tapizgat meg iylenek akkor a fiú az intenzíven feküdne.
2011. okt. 7. 17:17
 14/14 anonim ***** válasza:
66%
17:11-es vok, hát oké "lightosan" megvertem, aztán anyámnak szóltam, h beszéljen a pofájával, azóta nem. szólj anyukádnak h beszéljen vele, én nem hagynám.
2011. okt. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!