Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen az ideális testalkat?

Figyelt kérdés
súly,magasság?
2011. okt. 8. 14:04
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Kedves 19:44. Sajnos neked is csak azt tudom mondani , hogy kevered a szezont a fazonnal. Én arról beszéltem, hogy egy túlsúlyos ember is lehet annyira értékes, mint egy tökéletes testalkattal megáldott. A rák gyógyszerét meg még tudtommal nem találták föl.
2011. okt. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
180/85,rövid szőke haj,kék szemek.
2011. okt. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

Jó, hát ezt nem vitatom, de attól még nem igaz, hogy minden ember egyenlő. Az értékesség pedig alapból szubjektív dolog. Pl. lehet a kövér ugyanolyan értékes munkaerő bizonyos szakmákban, mint a szálkás. Sőt, bizonyos dolgokban lehet akár előnyös is, ha valaki kövér(bár nem jut eszembe ilyesmi). De állóképeség-sportokban pl. kevésbé értékes. És a nők szemében is kevésbé értékes az, aki kövér.

Amit meg is lehet érteni, én sem járnék olyan csajjal, aki lefolyik a székről. Meg persze vézna csajjal se járnék, hanem az egészségesen kerekded nők az eseteim.

2011. okt. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
A túl nagy súlyfelesleg tényleg nem túl esztétikus, de egy két kiló plusz van akinél kifejezetten szexi tud lenni.
2011. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
58%

Válaszom a kövér kérdésre....

Én nem tagadom hogy kövér vagyok...Sőt és nem az a fajta vagyok aki otthon ül a tv elött...Én reggeltől estig melózok sokszor hétvégeken is...Ágyban is lepipáltam már egykettő véznább társamat... de tis suttyók nem mernétek a szemembe mondani az utcán azt amit itt hangoztattok!!!És hogy miért?Elöször is nem az a fajta vagyok aki ezt szó vagy tett nélkül hagyná!!!

És munkában vagy bármi másban nagyobb a tűrésem,nagyobb a kitartásom és nem hisztizek mint egy kiscsaj,mert egy csomó "sportos" ember csak nyavikolni tud hogy fáradt...Meg általában mindennek megvan a jó és a rossz oldala is...Például egy nő hiába szép ,sportos istennő kinézetű ,mikor semmit nem tud az ágyban!!!!Ergo a felszínes emberek úgyis azt kapják amit megérdemelnek! :)

2011. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 seesee ***** válasza:
100%
Legyen jó magas, és "testes"! Nekem a 190/100 az esetem! Imádom, ha egy férfin látszik a testi fölény, mert az ilyen típusú férfi mellett biztonságban érzem magam. Engem taszítanak az alacsony férfiak, de a vékony, túl szálkásak is.
2011. okt. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

alacsony és vékony fiú vagyok, alap, hogy nem kellettem még senkinek sem


már feladtam


gyűlölöm a nőket!!

2011. okt. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
7%
20:39. Mi bajod van az alacsony túl szálkás férfiakkal????? Meglátnád a pajszert, akkor meg sírva könyörögnél hogy testi fenyítselek!
2011. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 seesee ***** válasza:
89%
Kedves 20:51! Igaza volt a töltött káposztával példálózó kommentelőnek.. Mert nem és kész.
2011. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
89%

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:51

Vagy sírva röhögne a kis méretén...

2011. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!