Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen az ideális testalkat?

Figyelt kérdés
súly,magasság?
2011. okt. 8. 14:04
1 2 3 4 5
 31/44 seesee ***** válasza:
5 pont! ;)
2011. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
0%

Igen, ez a baj veletek lányok!


Csak a magas pasi jöhet, aki 170cm vagy alatti meg lenézitek fikázzátok, pedig lehet sokkal többet dolgozik, értékesebb tagja a társadalomnak, mint egy lézengő 185-ös.


Az meg, hogy nem férfi, nagyot tévedsz! Jobban megb@sználak én, mint sok benga állat, ezt elhihetitek!

2011. okt. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

Nálam is csak magas férfi jöhet szóba, mivel 176 cm vagyok.


Felőlem aztán akármilyen lepedőakrobata lehet egy 165 cm magas pasi, ha nem hoz lázba akkor úgysem tud még felizgatni sem,szóval hülyeség ezt ide keverni.

2011. okt. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 cynic ***** válasza:

"Csak a magas pasi jöhet, aki 170cm vagy alatti meg lenézitek fikázzátok, pedig lehet sokkal többet dolgozik, értékesebb tagja a társadalomnak, mint egy lézengő 185-ös."

amúgy igazad van. szerintem ha mi is ennyit oltanánk őket a különféle testi hiányosságaik miatt, 90%-uk igen rövid idő alatt öngyilkos lenne... :D

2011. okt. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

19:02 vagyok...

Nem a test b.uzis, hanem a képen lévő beállás.

A teste nagyon is jó a srácnak. Mindegy hány éves. :)

2011. okt. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:31

Az a kép olyan mint egy műmell...szerintem egy picit kamu,mármint azért biztos hogy felpofozták jobbra a srácot...

2011. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

ma 18:40

Jó és? Attól még tetszetős. :)

A fiúknak is tetszenek a képeken a szép lányok, pedig azok is photoshoppolva vannak.


Ment itt a sárdobálás, hogy mi jó meg mi nem. Én mozgok, sportolok eleget, szeretném elvárni, hogy a barátom is legyen annyira igényes a testére, mint én az enyémre. (ez amúgy így is van). Ettől még egyikőnk se egy felszínes k.csög, nekem semmi bajom a ducibb emberekkel, sőt az se érdekel, ha valaki kifejezetten kövér, lelke rajta, ha ő jól érzi magát. De azt ne várja el senki tőlem, hogy előbb preferáljak egy kövér fickót, csak a külső szempontja alapján, mint egy a képen szereplő srácéhoz hasonló testűt.

2011. okt. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 10-21 17:42


Kicsi szívem el vagy te tévedve!


Nekem nem egy ismerősöm van, aki 170cm épphogy meg van és 178cm magas nője van például és qrva jól megvannak, szeretik egymást stb.


Te meg egy felszínes nőcske vagy, ennyi.


Nekem sem kellenél az tuti.

2011. okt. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
A magasság nálam még az izmosságot is ellensúlyozná. Mármint inkább egy magas vékony, mint egy alacsony kigyúrt!!!
2011. okt. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Mondjuk a törpe nők sem jók... :9 lyuknak jók,de általában a magasabbakat szeretjük....
2011. okt. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!