Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni? A szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék csinálni? A szingliség az őrületbe kerget.

Figyelt kérdés

A barátaimnak majdnem hogy mindenkinek van barátja/barátnője. Ez nem is probléma, de amikor elhív egy barátnőm ide-oda, és kiderül hogy a barátja is jön, kellemetlenül érzem magam, "gyertyatartónak". :D Megmondani nem akarom, mert azzal megbántanám őt/őket.

Próbáltam bepasizni, de itt a környéken annyira kicsi a választék, meg az összes normális (nem feltétlenül csak a külsőre gondolok), mind foglalt, már akiket ismerek.

Nos, buli... Bulizni nem igazán szeretek, meg az ottani ismerkedésben nem nagyon hiszek, mivel inkább komolyabb kapcsolatot szeretnék.


Mit javasolnátok?

17/L


2011. okt. 8. 19:34
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
lehet nem érződik az értelmi szintem, vagy nem érted hogy mire gondolok, de ezzel nem téged szóltalak le, tudom hogy vannak olyanok is aki(k)nek nem volt barátnőjük még, de normálisak és nincs velük gond, de a legtöbbel van :D
2011. okt. 8. 19:54
 12/39 lacikaaaaa ***** válasza:
Spocki látom téged sem a helyesírásodért fognak "elvenni" :D.
2011. okt. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

meg jösz a barom dumával hogy te csak ojannal álsz össze

akibe szerelmes vagy,akor mitkérdezősködsz itt?az magától fog jönni,nekem inkább ugytünik hogy a külvilág miatt kell neked valaki.

2011. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
63%

"Spocki látom téged sem a helyesírásodért fognak "elvenni" :D."


elvenni tégedfogegyférfi.hahahahaha

deutálomezt a bolygót. -.-

2011. okt. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

19:51-es, mért, hol laksz?:D


Spock, nem erről van szó, nem menőzni akarok a barátnőim előtt, az nem az én asztalom :D mindegy, nem érted mire gondolok :) ha úgy adódna, nem utasítanék el valakit azért, mert nem volt még barátnője, és/vagy szűz :D

2011. okt. 8. 19:56
 16/39 anonim ***** válasza:
Miért, te merre laksz? :) ammúgy küldhetsz privit nyugodtan.. beszélgethetünk :)
2011. okt. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

"lehet nem érződik az értelmi szintem, vagy nem érted hogy mire gondolok, de ezzel nem téged szóltalak le, tudom hogy vannak olyanok is aki(k)nek nem volt barátnőjük még, de normálisak és nincs velük gond, de a legtöbbel van :D"



megint hülyeségeket beszélsz,elmagyarázom miért. :)

aztirtad akiknek nincs nője,a legtöbbel gondvolt,mi?

írd le,:) mert itt az oldalon láthatod mennyi hőszerelmes

kedves,megértő,donhuándenarkó van,akiknek nemvoltmég nője.

2011. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
19:56 írtam már, Nógrád megye:) nem engedi elküldeni a privit, úgyhogy légyszi küldj te :)
2011. okt. 8. 19:58
 19/39 anonim ***** válasza:

Próbálj meg ismerkedni neten. (Nem feltétlenül társkeresőre gondoltam.)


Nekem is hasonló gondom volt.. A korosztályommal nem jöttem ki jól, akivel pedig összejöttem volna, az min. 5 évvel idősebb volt nálam, és volt barátnője. Nem menő srácok voltak, hanem inkább romantikus alkatúak. Majd aztán interneten megismertem a barátomat, akivel több éve együtt vagyunk. Ő 8 évvel idősebb nálam. Ja és még egész közel is lakik hozzám, csak 50 km-re:)

2011. okt. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
igen, de lehet hogy ettől függetlenül másféle gond van vele, ami engem (és lehet több más lányt is) zavar, de nem akarok ezen vitázni:D
2011. okt. 8. 20:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!