Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni? A szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék csinálni? A szingliség az őrületbe kerget.

Figyelt kérdés

A barátaimnak majdnem hogy mindenkinek van barátja/barátnője. Ez nem is probléma, de amikor elhív egy barátnőm ide-oda, és kiderül hogy a barátja is jön, kellemetlenül érzem magam, "gyertyatartónak". :D Megmondani nem akarom, mert azzal megbántanám őt/őket.

Próbáltam bepasizni, de itt a környéken annyira kicsi a választék, meg az összes normális (nem feltétlenül csak a külsőre gondolok), mind foglalt, már akiket ismerek.

Nos, buli... Bulizni nem igazán szeretek, meg az ottani ismerkedésben nem nagyon hiszek, mivel inkább komolyabb kapcsolatot szeretnék.


Mit javasolnátok?

17/L


2011. okt. 8. 19:34
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

leírom a sztorit :)

társkeresőn ráirtam acsajra,profiljába azvolt komoly kapcsoaltot keres,utána felvettem msn-re,beszéltünk pár napot,mondom találkozhatnánk?ugyis ittlaksz fél órára,elkkezdi korai még,beszélünk két hónapot,mondom találkozhatnánk?elkezdi,már nemkeres komoly kapcsolatot,mondom de társkeresőnmég fenntvagy és ott azvan komolykapcsolatot akarsz,elkezdi,még elfelejtettem átirni ismerkedésre,másnapra átirta.Végül kinyögte hogy ő neki csak anyi a célja,hogy felvesz csávókat msn-re azt enyi.

2011. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
de volt roszabb is,felvettem msn-re egy csajt,pár éve,valamikor ősszel,azal is találkozni akartam,elkezdi,mesze laksz,majdnyáron,akor ugyis megyek arra,elérkezetta nyár,mondom,mikorjössz?végül kinyögte hogy már van csávója.Kicsitse voltam ideges. :)
2011. okt. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

nem ítélem el azokat akiknek nem volt még barátnőjük :)


hát sajnálom hogy így volt, de van sok ilyen aki csak szórakozik, de az igazat nem meri megmondani :)

2011. okt. 8. 20:28
 34/39 anonim ***** válasza:
:)
2011. okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
amúgy ha nem kapcsolsz hozzám túl sok negatív gondolatot, és úgy gondolod, írhatsz egy privit :)
2011. okt. 8. 20:36
 36/39 anonim ***** válasza:
én?mitirnék én?éncsak panaszkodni tudok. :)
2011. okt. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

szerintem nem ;)

de ha nem szeretnéd, akkor nem :)

2011. okt. 8. 20:43
 38/39 anonim ***** válasza:
írj te,kezdeményezz te. :DDDDD
2011. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
neis írjál te facopó.
2011. okt. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!