Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni? A szingli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék csinálni? A szingliség az őrületbe kerget.

Figyelt kérdés

A barátaimnak majdnem hogy mindenkinek van barátja/barátnője. Ez nem is probléma, de amikor elhív egy barátnőm ide-oda, és kiderül hogy a barátja is jön, kellemetlenül érzem magam, "gyertyatartónak". :D Megmondani nem akarom, mert azzal megbántanám őt/őket.

Próbáltam bepasizni, de itt a környéken annyira kicsi a választék, meg az összes normális (nem feltétlenül csak a külsőre gondolok), mind foglalt, már akiket ismerek.

Nos, buli... Bulizni nem igazán szeretek, meg az ottani ismerkedésben nem nagyon hiszek, mivel inkább komolyabb kapcsolatot szeretnék.


Mit javasolnátok?

17/L


2011. okt. 8. 19:34
1 2 3 4
 21/39 lacikaaaaa ***** válasza:
Küldtem privit. 19:51.
2011. okt. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

20:00

köszi, majd megpróbálom, bár már hasonlóban volt részem, csak az 300 km volt :D

2011. okt. 8. 20:03
 23/39 anonim ***** válasza:

"igen, de lehet hogy ettől függetlenül másféle gond van vele, ami engem (és lehet több más lányt is) zavar, de nem akarok ezen vitázni:D"



nemvitatkozunk, csak véleményt cserélünk. :) :D

2011. okt. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
jogos, de a lényeget érted :D
2011. okt. 8. 20:06
 25/39 anonim ***** válasza:

"köszi, majd megpróbálom, bár már hasonlóban volt részem, csak az 300 km volt :D"



hmm,értem :),irt neked egy csávó hogy msn-en járjatok :DDDDDDDDDD


ismerek egy gyereket,20 évesen még nemvolt nője,aztán dicsekedett hogy vannőőőmm,aztán kiderült hogycsak msn-en beszél egy csajjal.:DDDDXDDDDDDD

2011. okt. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

hehe az is jó:D

de mi találkoztunk is, elég sokat :D

2011. okt. 8. 20:07
 27/39 anonim ***** válasza:

"Próbálj meg ismerkedni neten. (Nem feltétlenül társkeresőre gondoltam.)


Nekem is hasonló gondom volt.. A korosztályommal nem jöttem ki jól, akivel pedig összejöttem volna, az min. 5 évvel idősebb volt nálam, és volt barátnője. Nem menő srácok voltak, hanem inkább romantikus alkatúak. Majd aztán interneten megismertem a barátomat, akivel több éve együtt vagyunk. Ő 8 évvel idősebb nálam. Ja és még egész közel is lakik hozzám, csak 50 km-re:)"



érdekes,velem 5 év alattnemakart találkozni senki,óó hogy ro..na ki az epétek,hát biztos nemfoglak titeket egésznap dicsérni,mert nektek csak az ojan férfi jóó,várjatokcsak.

2011. okt. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Rendelj sexbábút neten !
2011. okt. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

látom nagyon pesszimista vagy... :D

ha jól emlékszem a korát nem írta az a lány, de függ attól is hogy mikor van, na meg a korkülönbségre akkor szokták ráfogni mikor nem akarnak semmmit a másiktól:D

2011. okt. 8. 20:16
 30/39 anonim ***** válasza:

[link]


valahogy ez a véleményem a szingliségről


egybk nekem sem volt még semmilyen kapcsolatom, el is lehet ítélni valakit de sztem parasztság


18F

2011. okt. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!