Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz fiatalabb fiúval járni? 16/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz fiatalabb fiúval járni? 16/L

Figyelt kérdés

Őszintén szólva engem kicsit zavar a korkülönbség, és nem tudom hogy érdemes-e belevágni, ha ez megfordult a fejemben...

Fiatalabbnak nézek ki mint amennyi vagyok és mindig fiatalabb pasiknak tetszek...kicsit zavaró mert mindig is egy nálam kb. 3 évvel idősebb pasit tudtam elképzelni magam mellé.. :D

Szóval a kédés hogy szerintetek furcsa, vagy nem jó ha a pasi a fiatalabb?


2011. okt. 9. 12:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem,egyáltalán nem!

Attól hogy 15 éves lehet komolyabb egy 18 évesnél is.

2011. okt. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

kérdező.fura vagy.. énis 16 leszek januárba :DD

15/F

2011. okt. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
hülye qrva ha idősebb pasira vágysz mennyél egyetemek mellé stoppolni haha
2011. okt. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

hát nekem az exem fél évvel volt fiatalabb nálam és egy pár helyzetben az is nagyon meglátszott..

én már nem jönnék össze fiatalabb pasival, ez tuti. de a te döntésed, meg persze lehet az a gyerek pont érettebb

17/L

2011. okt. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha így állsz hozzá, akkor az.
2011. okt. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!