Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges úgy szerelembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges úgy szerelembe esni, hogy élőben még nem is láttad az illetőt? 17/L

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 13:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem azèrt megpròbàlhatnàtok valahogy talizni, kitudja lehet valami jø is kisülne a dologbòl, ha meg nem akkor is jobb minthogy beképzej magadnak 1szemèlyt aki lehet nem is olyan mint amiennek te gondolod.
2011. okt. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Igen, a gond csak az,hogy messze lakunk egymástól, ill. én vagyok a kezdeményező,ami nem is nagyon tetszik nekem.. Mások azt mondták biztos csak arról lehet szó,hogy a fiúk nem veszik a fáradtságot,hogy írjanak a másiknak..meg ha visszaír és beszélgetünk az már jó jel,mondván szakít rám időt. De nemtudom erre,mi lehet a megoldás.. volt már több fellángolásom,de ez jóval több most úgy érzem.:(


Köszönöm amúgy a válaszokat!:)

2011. okt. 10. 21:37
 13/13 anonim ***** válasza:
lehetséges hogy van ilyen szerelem mert én is igy vagyok vele már több mint fél éve beszélgetek neten a sráccal s láttam halottam videoban és szinte olyan mintha elöttem álna csak nem érinthetném meg, nem hiszem hogy csalodás érne ha találkoznánk mert önmagát mutatja. Ha láttad te is videoban ha órahosszákig beszélgettek minden nap akkor nem ér csalodás az elsö találkozásnál.
2012. márc. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!