Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi/csaj nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi/csaj nagyon kedves hozzád akkor te is kedves leszel hozzá vagy kihasználod a kedvességét?

Figyelt kérdés

Én nagyon kedves lány vagyok, a fiúkhoz főleg.

Ezzel azt érem el,hogy ők is kedvesek lesznek hozzám vagy azt,hogy kihasználják a kedvességem? (ezalatt azt értem,hogy lelki szemetesládának használnak, rajtam töltik ki a dühüket stb.)


2011. okt. 10. 18:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
De vazze! Te nem is vagy kedves! Problem solved...
2011. okt. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, you have been trolled
2011. okt. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

El sem olvastam a felettem lévő válaszokat, szerintem igen, egyébként kihasználnak, amikor a házidat kérik el... azzal kezdődik minden:) utána ki tudja mi lesz, a legjobb barátnőd pasijai lesznek, te meg csak nézheted őket, ezzel a kedves- kedves kapcsolattal barátság alakul ki köztetek, több sosem volt, TAPASZTALATBÓL tudom:( egész életembe kedves voltam szinte mindenkivel, most annyit látok, hogy mindenki, a régi ismerőseimmel van, én meg csak nézhetem őket, megjegyzem én se vagyok csúnya, ez nem lehet indok:)

de ha kedves vagy.....nem rossz dolog.. és tudod mit legyen pozitív hozzáállásod is, mert elég embert bosszantasz ahhoz, hogy érdemes legyen kipróbálni.. ennek a kedveskedésnek jó és rossz oldala is van, próbáld a rosszat is előnyöddé kovácsolni, sok sikert:)

2011. okt. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
64%

"En nagyon kedves lány vagyok..."

látszik!!!

2012. febr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lehetsz kedves, de okosan. Azért lenne jó tudni hány éves vagy mert mondjuk 14 évesen még kevesebb tapasztalattal esélyesebb, hogy kihasználnak, Nem feltétlenül kell ezt korhoz kötni, de akkor még kevésbé tudja az ember, mit is jelent igazán egy kapcsolat, milyen értéke van. Azzal tudsz megfogni egy értelmes normális fiút, ha oko vagy, intelligens; vagyis van véleményed, fogalmad a világról, van határozott egyéniséged, el tudod dönteni, mit szeretsz és mit nem anélkül, hogy ebben bárki befolyásolna, és mered vállalni. Ez azért fontos, mert ezek a dolgok, amikről beszélhetsz, ami alapján eldöntheted, hogy ki illik hozzád és ki nem, te kit keresel. Ezen kívül fontos, hogy legyen egy értékrended. Ha még fiatal vagy, akkor ne félj, mert nem késtél el. Attól, hogy másnak van már barátja neked meg nincs. Míg ők pár évvel később azt fogják érezni, hogy 2-3 hónapokat vesztegettek a semmire, te úgy fogod érezni, semmit sem vesztettél. Plusz: könnyebben megtalálod azt az embert, akit igazán szeretni és értékelni tudsz majd. Sok sikert! :)
2014. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!