Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ismerkedem egy nővel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedem egy nővel, aki mondjuk 30 körül van, és esetleg szóba kerül az gyermekvállalás, akkor miért ijde meg, retten meg, vagy sértődik meg, ha pl. olyat kérdezek tőle, hogy mikor szeretne majd gyereket?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 16:51
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Mi számít "elég hamar"-nak? Mondjuk 3 találkzás, akkor amikor már mind a ketten érezzük, hogy a másik kellően komoly, és lehet vele beszélgetni, ez hamar?
2011. okt. 11. 17:14
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó akkor pl én személy szerint,ha egy szimpatikus emberrel találkoznék, én örülnék neki,mert én akarok,az exem otthagyott,amikor terhes lettem,nem lett baba.de mindenki más.
2011. okt. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Három találkozás után szerintem maximum arról mesélj, hogy te majd szeretnél családot és megemlítheted, hogy szereted a gyerekeket. Aztán meglátod, mit reagál.

Három találkozás után a legtöbb nőnek fogalma sincs arról (hacsak nem szerelem első látásra), hogy lesz-e a randikból komoly kapcsolat, nem hogy család, gyerekek.

2011. okt. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy szerencséd lesz és találsz egy olyan nőt, aki már mindennél jobban vágyik a babára. Mert ilyenek is vannak sokan, csak talán még nem volt szerencséd és nem találkoztál ilyennel.
2011. okt. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Bocs, de egy 30 éves nőben - szerintem - igenis kell lennie annyi határozottságnak és önismeretnek, hogy tudja, hogy mit akar az élettől. Meg annyi emberismeretnek is, hogy el tudja dönteni egy férfiról, hogy - nagyjából - mit tudna elképzelni vele.
2011. okt. 11. 17:22
 16/21 anonim ***** válasza:
48%

ma 17:22


Fenét! Nehogy már mindenki el tudja pár találkozás után dönteni, hogy tényleg bele tud-e szeretni valakibe, vagy nem. Egy szerelem kialakulásához több időre és ismerkedésre van szükség. A vonzalomhoz elég egy-két találkozás is, de a vonzalom kevés.


Csak azért kapcsolatot kialakítani valakivel, mert rendes ember és lehet vele családot alapítani, nem mindenkinek tetszik és nem is mindenkinek való.


Én úgy voltam vele, hogy ha beleszeretek a srácba, aki elhívott randizni, akkor esetleg elképzelhető, hogy később komolyabbra forduljon a kapcsolatunk, ha komolyabbra fordul és minden jól megy, esetleg családot is alapíthatunk, de nekem is elszakadt volna a cérna, ha már a második, harmadik randin a gyerekkel jön.

2011. okt. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:44


Mit jelent számodra, hogy "a gyerekkel jön"? :) Pl., ha megkérdezem, hogy akar-e majd egyszer gyerekeket, akar-e családot, elképzelte-e már, hogy milyen lenne? Komolyan ott tartunk, hogy manapság egy 30 éves érett nőből ezek a kérdések ekkora viszolygást váltanak ki?

2011. okt. 11. 17:47
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem mindenkit zavarnak ezek a kérdések, nagyon sokan már alig várják, hogy gyerekük legyen, ez a legfőbb életcéljuk.


De nem vagyunk egyformák. Én nem akkoriban úgy voltam ezzel, hogy ha majd lesz egy olyan ember az életemben, akibe beleszeretek, akiben megbízok, akivel együtt akarjuk leélni az életünket, emellett anyagilag is tudom vállalni, hogy felnevelek egy gyereket, akkor akarok. Ha ez így nem jön össze, akkor nem akarok.

Ezért nem tudtam volna még válaszolni, meg nem is akartam volna.


De az ilyen típusú nők vannak kisebbségben, mint én, úgyhogy ha neked már nagyon sok ilyen tapasztalatod volt nőkkel, lehet, hogy tényleg valahogy nem jól adod elő és úgy érzik csak azért akarod őket, hogy legyen aki gyereket szül neked.

2011. okt. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Basszus, dehát olyat sosem mondtam egy nőnek sem, hogy még aznap este menjünk a házasságkötő terembe, és éjjel már feküdjünk rá a gyermektémára. :D


Csak annyit szoktam kérdezni, hogy mit gondol ezekről a dolgokról, és... hmm, bevallottan elég sok negatív tapasztalatom van. Olyan, mintha a 30 évesek jelentős része csak élni akarna a nagyvilágba, de akár 33 - 34 évesek is. És ha férfi kell, akkor az is azért kell, hogy "könnyed párkapcsolat" legyen, a család, mint olyan, meg az álmaikban sem szerepel.

2011. okt. 11. 18:00
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Megint csak a saját nevemben beszélhetek, de nekem a család akkor kezdett az álmaim között szerepelni, mikor a férjemmel már egy ideje együtt éltünk.

De annyi olyat hallok mostanában egyedülálló nőktől, hogy annyira szeretnének már gyereket, úgyhogy biztos, hogy vannak ilyenek is. Remélem, sikerül összeakadnod eggyel. :)

2011. okt. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!