Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem mondta eddig senki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondta eddig senki, hogy ilyen jó dolog a szerelem?

Figyelt kérdés

:) Eddig tetszettek már srácok, jártam velük, csináltunk ezt-azt, de még sosem voltam szerelmes - mostanáig. A barátnőim folyton arról nyavalyogtak, milyen rossz, ha nem viszonozzák az érzéseik, blabla, és azt hittem, ezt jelenti a szerelem. Pedig, mint kiderült, nem! És ezt legszívesebben világgá kürtölném. (Ez normális? :)) Szeretem, ő is szeret, mi kell ennél több? Miért nem szóltatok, hogy ez ilyen jó, emberek? :DDD <3

16/L


2011. okt. 11. 20:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Persze h normális.

Amúgy meg mondták, de ez is olyan mint a szex. Elmesélve és csinálva ég és föld!


Előre szólok,h a szakítás és a csalódás borzalmas érzés! Mielőtt még arra is azt mondod, h nem szóltunk! :D

2011. okt. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi, de attól egyelőre még messze állunk, kedves utolsó! :DD
2011. okt. 13. 18:01
 13/15 anonim ***** válasza:
szerintem a szerelem beteljesedése sokkal szebb és jobb dolog mint mikor csak "játszunk" egymással...:)
2011. okt. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Majd beteljesedik, és akkor még jobb lesz, hidd el! Nekem folyton olyan érzésem van, hogy jaj, rávetném magam, de nem akarom, mert akkor eltűnne a varázs. Mindent szépen, nagyon lassan. :D
2011. okt. 13. 18:11
 15/15 anonim ***** válasza:
csak nehogy megunja a várakozást
2011. okt. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!