Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kellene kezelnem ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene kezelnem ezt a helyzetet? Teljesen tanacstalan vagyok! (peniszmerettel osszefugg)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a munkahelyemen belemszeretett egy nalam picivel idosebb no. Eloszor csak tetszettem neki, tobb jelet is mutatta, neha ugy nez ram, hogy szinte felfal a szemeivel, ami persze nekem is imponal es megmozgatja a fantaziam.

Ennek a lanynak nagyon eros a szexualis kisugarzasa, fontos neki a szex, ezt szokta is hangoztatni es tudom (de legalabbis sejtem), hogy kedveli a nagy peniszmeretet... es itt a baj! Mert en eppen a peniszmeretem miatt vagyok mar eleg regota gatlasos es frusztralt, nem vagyok vele elegedett, mindigis kicsinek es vekonynak tartottam, emiatt sosem mertem ismerkedni es csajozni!


Most nem tudom, hogy mit tegyek! Gyakorlatilag nem merek vele osszejonni, probalom kerulni a munkahelyen is es ugy teszek, mintha nem erdekelne, vagy nem vennem eszre, hogy mennyire szeretne velem osszejonni. O meg persze nem erti, hogy mi a problemam, szerintem o is, meg a tobbi kollega is talalgat a hatam mogott, hogy biztos meleg vagyok, vagy nem tudom!


Hogyan kellene kezelnem ezt a helyzetet? Mit tegyen egy kisebb peniszmerettel megaldott srac, akibe epp egy olyan lany lesz szerelmes, aki a nagy meretet kedveli? Tudnatok tanacsot adni?


(bocs, hogy hosszu lett es hogy nincsenek ekezetek)


2011. okt. 12. 10:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A magyar átlag 13,5cm (állítólag), de már 6,5cm is elég lehet a kielégítésre, a többit nem nagyon érzi ugyanis. Volt 1 haverom, neki 22cm volt, és frusztrálta, hogy bemegy-e a csajnak, vagy nem, mert volt belőle probléma. Konkrétan kizavarta a csaj, azzal hogy nem lóval akar henteregni. Szal nyugi, a 15 nem kicsi.
2011. okt. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Vágd le, dobd oda a kacsáknak, és nyugodj békében.
2011. okt. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
a 13,5 a kelet-ázsiai átlag :D Magyarország vezet Európában a farokméretet illetően, ha jól tudom, 16,8 az átlag, de ez is úgy jön ki, hogy sok olyan van akinek 20 centi a farka, és sok olyan akinek 12 körül. A te méreted teljesen rendben van, a vastagsága is jó, tökéletesen fog működni! Ha a többi testrészedet jól használod, a farkaddal már nem lesz gondod! ;)
2011. okt. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%
hmm..amúgy...nekem volt egy barátom és az a helyzet, hogy neki szerintem átlag alatti mérete volt, amennyire én emlékszem már rá. Ő is így érezte, és hát sajna nincs mit tagadni, igen, lehetett volna még mit javítani. De mivel szerettem egyáltalán nem érdekelt,problémát semmilyen esetben nem jelentett. Inkább az volt a baj hogy képtelen volt használni amilye volt......
2013. dec. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
54%
amije* bocsánat
2013. dec. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!