Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl nyomulós voltam? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nyomulós voltam? Csak megmondtam konkrétan, hogy mit akarok.

Figyelt kérdés

A discoban megismertem egy lánykát. Dumálgattunk...de nem sokat. Én úgy vettem észre, hogy bejövök neki, mert a barátnői hívták és nem ment velük...inkább maradt velem. Szóval eléggé magabiztos voltam és megkérdeztem, hogy nincs-e kedve discon kívül is találkozni egyszer? A válasza meg, hogy erre nem mond semmit. Egy kis időn belül meg elment a barátnőivel. Talán zavarba jött? Nem akartam egész éjjel vele lenni (szerintem valami összejött volna), oszt majd nem akar találkozni, mert rosszul érzi magát, hisz egy éjszaka alatt felszedték.

Amúgy nem olyan discos lány aki rohan az egy éjszakás kalandok után (egyik távoli ismerőse mondta).


2011. okt. 13. 17:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%
10-20 év közöttiek főleg
2011. okt. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%
Akkor épp nem vagyok benne.De akkor már értem miért szarom le az ilyen oldalakat.
2011. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
55%

Vagy csak szimplán nincsenek jó fotóid :P

Csak húzlak,nehogy elküldj a pokolba :D

na,ne offoljunk,szió

2011. okt. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 mus musculus ***** válasza:
80%

A faszbúkról mindenki automatikusan a pózolgatós képekre meg a csöpögős idézetekre asszociál? Csak mert én is fent vagyok egyetlen egy képpel (az is a profilképem és nem engem ábrázol) és sosem szoktam mások által megírt nyálas fosokat kipakolni, számomra az oldal egyetlen funkciója a sulin kívüli társalgás (MSN-je nincs mindenkinek, meg ott amúgy is bonyolultabban megy). Én sem szívlelem az olyanokat, akikről ti beszéltek.

Kérdező; ezt elcseszted. Lehet, túl gyors volt ez a csajnak (másrészről igazán nem tudom elképzelni, hogy tervezett máskor is találkozni veled anélkül, hogy bármelyikőtök is feldobná a témát, de na, már bebizonyították, hogy túl férfias az agyam a nők többségének megértéséhez).

2011. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Bocsi de az utolsó mondatodat nem értem.

Lehet, hogy kicsit gyors volt, de gondoltam, hogy jobb ha tudja, hogy nem csak felszedni akartam egy éjszakára. Így jártam...sok lány van még.

2011. okt. 14. 18:34
 16/18 mus musculus ***** válasza:
Úgy értettem, nézőpont kérdése. Gyors volt és hirtelen jött, ugyanakkor máshogy nem nagyon lehetett megoldani.
2011. okt. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Máskor ne ott helyben kérdezd meg, hogy ki akar e menni veled. Kérd ela tel. számát, oszt csá. Majd felhívod, és elhívod valahova, és nem beszélgetsz vele telefonon órákig. És nem hétvégén randizol, stb ;) Remélem segítettem.
2012. jún. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy ki akar-e jönni?, mert az félreérthető. A discon kívül-t arra értettem (azt hiszem neki világos volt), hogy majd máskor, egyszer. Ha igen mondott volna, jött volna a telefonszámcsere.
2012. jún. 10. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!