Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt férfiak! Gond az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfiak! Gond az nektek, ha egy nő félig meddig hisz a horoszkópban?

Figyelt kérdés

Tudom, talán hülye kérdés, de annyian írjátok, hogy baromság a horoszkóp, amivel tökéletesen egyet is értek, de néha, amikor jót ír, akkor hiszek benne. Amikor számomra kedvezőtlen akkor pedig egyszerűen hülyeségnek érzem.

Nem gondolom, hogy ez hatalmas probléma, de az ismerős férfiak könnyesre röhögték magukat ezen. Ez most tényleg ennyire égő?


2011. okt. 13. 22:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

szerintem is gaz, foleg ha felnott vagy.

egyszer ismerkedtem 1 ilyen lannyal, de par nap utan mar kiabrandito volt a viselkedese

2011. okt. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Így más, így aranyos szerintem. :) Csak az ilyen 40%os agyi működésű egyedektől száll el az agyam néha, amikor győzködnek arról, hogy ez meg az a csillag itt meg ott áll, és akkor nekik majd sok pénzük lesz. Persze azt nem tudják milyen módon, DE a csillagok majd! :D Amúgy nem is a csillagokkal van baj, abszolút nem elvetélt ötlet, ezzel a horoszkóp dologgal van nagy baj, mert ez körülbelül csak az emberek hülyítése, nincs tudományos alapja. Pedig lehetne, hiszen a Hold(és Nap) is hatással van ránk, a nőkre bizonyítottan, akkor több millió naptömegű csillagoknak, fekete lyukaknak miért ne lehetne? Viszont ezek csak a hasukra ütnek kb. és kész.
2011. okt. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem próbálok leszokni :)
2011. okt. 13. 22:53
 14/25 A kérdező kommentje:

Na végre :D Én is ezen filózok.

Biztosan van valamiféle valóságalapja, de nem pénzszerzési dolgokban. (Azért jó benne reménykedni, akármekkora f*szság is ez). Szóval a csillagok szerintem hamarabb voltak, mint a pénz, mint fizető eszköz. A kedvre lehet hatással és az optimizmusra, pesszimizmusra, akár a rossz idő,de pénzre..

A fekete lyuktól kislány koromban féltem, akkor sem bírtam ki, hogy ne olvassak utána :D


Szóval értem én hogy hülyeség, de mégis boldoggá tesz a tudat, hogy mi van ha mégis :) Meg olyan jó érzés négylevelű lóherét találni, tényleg elhiszem, hogy szerencsés lesz.

Van szerencsés horgászbotom is. Akkor süllőt fogtam vele, hogy megirigyelték a férfi horgászok :) Szóval ilyen szinten elhiszem a lelkem megnyugtatása végett:)

Csak olyan furcsa volt, hogy ezért kiröhögtek, én azt hittem ez nem vicces és hogy nem olyan ritka ez, hogy röhejes legyen :)

2011. okt. 13. 22:57
 15/25 anonim ***** válasza:

Ha agy nélkül hisz benne akkor az de ha csak úgy látja h mégis igaz akkor oké.


Hozzáteszem kevés jó horoszkóp létezik!

A legtöbb olyan, hogy "ha a mérleg egyszál pólóban bőrig ázik, könnyen megfázhat". (Na ja, mint mindenki!)

2011. okt. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Te mit szólnál, ha a pasid is így működne? Hogy egy horoszkóp mondja meg neki a dolgokat... És ha éppen azt írná, hogy dobjon ki, és csak akkor lesz szerencséje?
2011. okt. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
annyira nem égő, de nem kell reklámozni nagy közönség előtt. egy picit én is hiszek benne, tudom hogy szűz csillagjegyű lányokat kerülnöm kell :)
2011. okt. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

nem gond, nem égő

de engem spec qurvára nem érdekel


viszont azt nem szeretem ha valaki ezzel jön hogy te milyen jegyben születtél, meg neked most ezt és ezt írta a horoszkóp,

meg ha te nyilas vagy én meg bak, akkor mi jó (rossz) pár lennénk

és hasonlók

az ilyen szerintem hülyeség, de ha valakit ez érdekel olvasgassa

2011. okt. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Jajj, nem engem soha nem irányított ilyesmi és el sem viselném,ha a páromat ez irányítaná, pusztán örülök, ha jót ír. Nem hiszek abban, hogy csak akkor lesz szerencsém,ha kézen állva megyek dolgozni például.

Szóval egyáltalán nem ilyen szinten van erről szó :)

2011. okt. 14. 13:03
 20/25 anonim válasza:

Ha ez nem befolyásolja az életedet és pusztán csak reményt ad, akkor nincs gond. Mellesleg ez az egész onnan származik, hogy az ókori filozófusok, pl Platón úgy gondolták, hogy a testünk tűzből és földből áll( van alapja, hiszen bomláskor is hőt adunk le) és ezt az élettelen testet egy lélek tölti ki, amit a főisten (pl zeusz) kiemel az ideák világából és belehajítja a testbe. Repülés közben ennek a léleknek az egyébként jellemtelensége átalakul azáltal, hogy milyen csillagok ill. bolygók mellett halad el. Ezek adják meg a lélek tulajdonságát, ezek álltal lehet jósolni a csillagok és bolygók állásából, hogy jelenleg milyen a szerencséje, hangulata, stb. egy adott csillagjegy alatt született embernek. Én ezért nem hiszek ebben :D


16/F

2011. okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!