Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt férfiak! Gond az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfiak! Gond az nektek, ha egy nő félig meddig hisz a horoszkópban?

Figyelt kérdés

Tudom, talán hülye kérdés, de annyian írjátok, hogy baromság a horoszkóp, amivel tökéletesen egyet is értek, de néha, amikor jót ír, akkor hiszek benne. Amikor számomra kedvezőtlen akkor pedig egyszerűen hülyeségnek érzem.

Nem gondolom, hogy ez hatalmas probléma, de az ismerős férfiak könnyesre röhögték magukat ezen. Ez most tényleg ennyire égő?


2011. okt. 13. 22:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nem érdekel hogy hisz-e benne vagy sem, addig amíg nem az határozza meg az életét és nem akarja rám erőltetni.
2011. okt. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nekem gond, ugyanis hülyének tűnsz. Amit te csinálsz, az annyi, hogy pozitív gondolatokat szedsz össze valahonnan, amik neked tetszenek, és hiszel bennük.

Ha magadtól találnál ki ilyeneket, vagy úgy tálalnád, hogy "a pozitív gondolatok forrásaként használom a horoszkópokat, de természetesen nem hiszek bennük szemernyit sem", akkor nem lenne semmi gond veled. (Bár miért éppen a horoszkóp?)


A pozitív gondolatok bizonyítottan erősítik az immunrendszert. Ennyiben jó a "hited".

Szerintem még abban is van valami, hogy ha valamiben hiszel, akkor az megtörténik. Ugyanis ilyen elmeállapottal könnyebben észreveszed a célodhoz vezető lehetőségeket, és a belevetett hited miatt meg is mered lépni, amit meg kell.


Plusz az egészben benne van még egy pozitív eltolás: hiszel egy dologban, és megtörténik veled. De megtörténik mással is, aki nem hisz benne, és nem történik meg olyan veled, amiben viszont szintén hiszel. De emlékeidben már csak a pozitív kimenetelű "hit" marad meg.


[link]

2011. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó, talán ez volt a leghasznosabb, mert bár úgy érzem annyira nem vonatkozik rám, de jó volt olvasni.

Alapból nagyon pozitív és lekopogom, sikeres ember vagyok, már amennyire a mai világban sikeresnek lehet lenni.

Szóval ez nekem csak egy plusz örömforrás, de ettől függetlenül mindig mindenhez úgy állok hozzá, hogy sikerül. Mert miért ne sikerülne? Másnak is sikerül.

Az meg nekem nem gond, ha emiatt emlékszem vissza, vagy összekapcsolom ezeket. Az endorfin egészséges :)

Az immunrendszerem pedig hála a jó égnek tökéletesen rendben van :)

Viszont tényleg köszönöm, ez volt a leghasznosabb :)


A többieknek is köszönöm :)

2011. okt. 15. 21:45
 24/25 anonim ***** válasza:
Az egész horoszkóp baromság! Miért? Emberek akarják megismerni saját magukat a legegyszerűbb módon. Ezt csak úgy tudod megtenni ha emberek között vagy, feladatokat teljesítesz, és teljesítményedet elemzed. Nem holmi babonával, vagy csillagok állásával!
2011. dec. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
megbocsáthatatlan
2014. aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!