Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az értelme a csajozásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az értelme a csajozásnak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 12:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ja, én is megismertem egy rendes lányt. Aztán benyögte hogy nála az orál teljesen kizárt. Se adni se kapni...
2011. okt. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
jól beszoptad :DDDDDDDDDDDDD
2011. okt. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Ha nem kell nő, ne csináld, ennyire egyszerű. Imádom az ilyen kérdéseket, most komolyan, mit vársz ettől? Hogy a férfiak azt írják, hogy "barátom, igazad van, az összes nő idióta", a nőktől meg azt várod, hogy "biztosan rossz helyen keresgélsz, vannak rendes nők, stb."? Ha te csalódtál a nőkben, mi írhatunk bármit, úgyse lesz neked jobb. Így hát szerintem ne csajozz! Az a te hibád, hogy ha buta nővel voltál, ráadásul agyon használttal. Ha nem tudtál kifogni egy rendes nőt, akkor az eléggé a te hibád is, te bármikor azt mondhatod egy kapcsolatban, hogy elég volt ebből.
2012. jan. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

szerintem meleg vagy, ezért nem tudsz elélvezni egy nővel, vagy a farkad kicsi, érdekes másnak nincs ilyen gondja.

És az hogy milyen nőket szedsz össze ismét csak téged minősít. Amúgy szerintem nem a nőkkel van gond, hanem veled. Lehet lepontozni.

2012. jan. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Minek költesz rájuk vagyonokat az elején? Így ne csodálkozz, hogy bankautomatának néznek.
2012. jan. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem mindegyiknek tág a p*nája.... b@ssz meg még 5-öt...
2012. márc. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Buta nőket vonzasz? Lehet te magad is az vagy, csak annyira buta vagy, hogy nem veszed észre. Azt senki se mondta, hogy muszáj velük komolyabb kapcsolatot kialakítani, már ez se sok észre vall.
2012. márc. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!