Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen beleszerettem egy álombeli szereplőmbe. Ez mennyire nem normális? 20L

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 14:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Igazából tipikus.


Nem is meglepő én is ismerek ilyen lányt.


30/F

2011. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt ilyen. Tulajdonképpen megálmodtam egy kapcsolat egész történetét.Összejövést, boldogságot, szakítást, újra összejövést, boldogságot. Amikor felébredtem nem emlékeztem a fiú arcára, csak az érzésre ami hozzá fűzött és a belső tulajdonságaira. Teljesen odavoltam, és mindig ezt akartam álmodni :) És a furcsa az volt, hogy pár év múlva megismertem egy fiút, aki minden téren olyan volt, mint ez az álombeli pasi, és az egész álombeli kapcsolatunk megismétlődött,mi is szétmentünk egyszer, aztán újra egymásra találtunk, immár 5 éve vagyunk együtt és jövőre összeházasodunk :)


Nem tudom, hogy tulajdonképpen bevonzottam-e a dolgot, azzal, hogy sokat gondoltam erre az álmomra, vagy előre megálmodtam a történteket, persze az is lehet, hogy csak véletlen a dolog :)


De, hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem ez normális, egy bizonyos szintig, addig amíg nem akadályoz téged az életedben, amíg nem csak kizárólagosan ezzel foglalkozol.

2011. okt. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Velem is ugyanez volt a helyzet, 16 éves koromban nekem is volt egy kitalált férfi az életemben, és ez a másik élet teljesen lekötött. Abban a képzelgésben felnőtt voltam, magabiztos, szerelmes és minden sikerült, amit el akartam érni. Nem gond ez, hogy van neked, csak vigyázz, ne ess bele abba a hibába, amibe én, hogy emiatt elhanyagoltam a barátaim, a tanulást, a családot egy ideig. Egy évig tartott, és hidd el, meg fog szűnni neked is. Elhiszem hogy jó így ez az állapot neked, a pszichológusnőm anno azt mondta, semmi baj, álmodjam tovább ezt világot, ha úgy tetszik. És kiéltem magam. ma már 22 éves felnőtt nő vagyok, és ugyanezt a szép képzelt világot valósítottam meg egy csodás férfival az oldalamon. Higyj a kis világodban, és valósítsd meg te is! üdv!:)
2011. okt. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

ma 14:32! És ha nagyon-nagyon lassan szerettem bele? :)

Köszönöm a válaszokat, akkor nem is vagyok olyan különböző. Azt hittem, sokkal ritkább dolog az ilyen. :) Igazából már jó pár éve kezdtem álmodozni, csak azóta változott minden. Konkrétan ez a kitalált férfi 2-3 éve létezik a fejemben...

2011. okt. 18. 15:49
 15/20 LadyLee ***** válasza:
51%

Szerintem egy kicsit elszakadtál a való világtól.


14-15 évesen ez még OK, de 20 évesen szerintem már hús-vér pasikkal kellene foglalkoznod, hidd el, sokkal több mindent tudnak nyújtani, mint bármelyik kitalált Don Juan.

2011. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Van párom, már 5 éve, nagyon jó a kapcsolatunk. (A valóságban nem találnék nála jobb embert, és olyat, aki jobban megértene, mint ő.)

De vannak dolgok, (rengeteg), amit a valóságban nem lehet megtenni. Az álmokban viszont annál inkább. :) Na jó, elég kettős személyiség vagyok, az álombeli pasit az álombeli énem szereti, a páromat a hús-vér énem...

De való igaz, hogy nem vagyok az a "két lábbal áll a földön" típus. (:

2011. okt. 18. 18:42
 17/20 LadyLee ***** válasza:
100%

Hát, ha van rendes pasid, boldog vagy és jól érzed magad a bőrödben álmodozóként, akkor hajrá, végülis nincs ezzel semmi gond, nem vagyunk egyformák.


De ha esetleg azt tapasztalod, hogy az álomvilágod bármilyen szinten is, de beleszól abba, hogy mit és hogyan csinálsz a való világban, akkor azért ígérd meg, hogy elmész pszichológushoz!

2011. okt. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Hát, elég makacs vagyok, még Ő sem tud befolyásolni, de megígérem. :)
2011. okt. 18. 20:30
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Az álombéli szereplő számodra a "tökéletes férfi".Te teremtetted gondolataidban,azért,mert hiába szereted a barátod az álmaid férfiához nem ér fel.

Ez valamilyen szinten normális,mindenki képzelgett már a tökéletes párról,fiúk lányok egyaránt(a kevésbé kreatívak csak valódi emberekről álmodoznakXD)és elképzelték milyen velük találkozni az utcán,randizni velük,járni velük,stb.

Ezt hívják ideálnak azt hiszem.Olyat keresünk a való életben akit a képzeletünkben elgondoltunk.Nagy vonalakban egyébként nem a szó szoros értelmében vett szerelemről van szó,hanem egyfajta rajongásról,a vágyról hogy megvalósuljon a képzeleted.

Ez akkor is érvényes ha vannak hibái.Az én szempontomból,ha egy szereplőnek vannak hibái,az valóságosabbá teszi őket,nem csak képzeletbeli karakterekké.

Szóval valamilyen formában,tényleg szerelmes vagy:D

2012. szept. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Azóta már más párom van, és ő szinte olyan, mint az "ideálom", és tényleg totál szerelmes vagyok (úgy igazából, ténylegesen szerelmes), amióta összejöttünk. XD (pedig hogy halad az idő... o.O) szóval van benne igazság. ^^ Lehet hogy csak a rossz partner miatt volt ez a túlzott vonzalom, meg az álmokban élés...

Egyébként volt/van hibája az álombeli férfinak. :)

2012. szept. 15. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!