Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik melyik? Hetero, biszex,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik melyik? Hetero, biszex, homoszexuális

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 23:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Hetero: ellentétes nemhez vonzódik, bi mindkettőhöz, homo pedig férfi aki a saját neméhez. Nő esetében leszbikus a neve.
2009. máj. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
köszi
2009. máj. 1. 23:45
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Heteroszexuális:

Olyan személy, aki kizárólag a másik nem képviselői iránt képes szerelmet vagy szexuális izgalmat érezni.

Tehát a hagyományos fiú-lány kapcsolatról van szó.


Biszexuális:

Olyan személy, aki mindkét nem iránt képes szerelmet vagy szexuális izgalmat érezni. Az idők folyamán bármely irányban változhat, és egyik vagy másik érdeklődés előtérbe kerülhet.

Tehát fiúval és lánnyal is...


Homoszexuális:

Olyan személy, aki kizárólag saját nemének képviselői iránt képes szerelmet vagy szexuális izgalmat érezni.

Vagyis fiú-fiúval, lány-lánnyal.


És ahogyan az első leírta a nőket nem igazán homoszexuálisnak nevezik, hanem leszbikusoknak.


De itt le van írva és még sok más meghatározás is van:

[link]

2009. máj. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
köszi
2009. máj. 2. 08:56
 5/24 anonim ***** válasza:
18%

a hetero a normális, remélem,ez vagy te :) a biszex az, akit féltened kell a pasiktól is meg a lányoktól is (elég gáz dolog)..a tinik körében nagyon népszerű,főleg a kislányoknál... a homoszexuális meg a meleg, na az ilyennel szóba se állj, mert még a végén ellopja a pasidat(ha lány vagy), vagy a "szüzességedet" (ha fiú)


20/L

2009. máj. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%

11:08-as!


Te a hülyék hülyéje vagy, én a helyedben felakasztanám magam!

2009. máj. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
26%
nekem nincs okom felakasztani magam, egészséges vagyok :D nem úgy mint te, gondolom egy bu*zival van dolgom :) ne idegeskedj pici fiju...nem kaptál ma kukit a popsidba?
2009. máj. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
66%

Attól,hogy írunk ide és segítünk elmagyarázni a kérdezőknek a dolgokat,már mindenki homoszexuális?

Úgy látom 20 éves létedre elég ízléstelen vagy,gondolom valami falusi kocsmában nyomod esténként XD

2009. máj. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
15%

egyszer mentem ilyen helyre,egy b-zi rögtön rákevert a vőlegényemre,azóta nem megyek falusi kocsmák közelébe...gondolom,nálad ez jelenti a szórakozást,de én a természetben töltöm a szabadidőm és olyan élőlények mellett,amik megérdemlik a törődést és a szeretetet,de színházban is játszogatok néha,és a könyvespolcon nemsokára megtalálhatod a verseskötetem és az első kalandregényem...az, hogy valaki nem bírja az aberrált embereket, nem jelenti azt,hogy műveletlen és kocsmákban tölti az idejét, épp ellenkezőleg...azok védig meg az aberráltakat, akik valamilyen módon maguk is azok


mellesleg az igazat írtam az első kommentemben, ha fáj, akkor lődd fejbe magad,mert nem fog változni...

2009. máj. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
58%
Verseskönyv? Kalandregény? XD Jót nevettem. Leírnád a címüket, és hogy mikor jelennek meg? Megvenném őket... :D Azonkon is biztosan sokat fogok nevetni.
2009. máj. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!