Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik melyik? Hetero, biszex,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik melyik? Hetero, biszex, homoszexuális

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 23:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%
Ja és az LMBT emberek nem érdemlik meg a szeretetet a véleményed szerint?
2009. máj. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
66%

11:08-as! Szánalmasan hülye vagy! És a 11:56-os válaszolóval teljesen egyet értek.

Amúgy írtó büszke lehetsz magadra, hogy írtál valami ponyvát, ami a saját szánalmasságodat tükrözi, tudod az a baj, hogy minden hülye írhat könyvet! Hát gratulálok a remekműhöz (ez irónia, csak tudod lehet, hogy olyan okos vagy, hogy nem ismered fel, ezért inkább szólok)! Valóban van mire verned a nyálad!

2009. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
75%

Nos ezek szernt jómagam is abberrált vagyok.Érdekes módon eddig nem vettem észre,sem a környezetemben élők.Elegem van már abból,hogy te és a hozzád hasonló szívtelen emberek gúnyt űznek a Más emberekből.Itt nem csak a szexuális másságra gondolok,remélem ezt is tudod...

A hangnemed pedig igencsak kocsmásra sikerült,már ne is haragudj.remélem nem várod el,hogy bocsánatot kérjek,mert nem fogok.

Te mint az irodalmi élet képviselője?Nevetséges.Ilyen abberrált gondolkodásmóddal és Én vagyok az isten magatartással legfeljebb a suliújságig viszed.Lehet,hogy irodalmilag nem állok olyan "magas" szinten mint te,de képzeld én is felléptem már párszor igaz,csak iskolai színjátszókörben és iskolaújságban publikáltam és meglehet,hogy a zenei tehetségem sem ér fel a tiédhez,de legalább nincsenek előítéleteim és van szívem.

Röviden és tömören,elhúzhatsz a p.....a

2009. máj. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
20%
nem értem mi volt olyan szívtelen abban, hogy szegény kérdezőt óvtam a melegektől... de jól van, hát akkor menjen csak és tartsa oda a fenekét :) meg ti is tegyétek ugyanezt...a szívtelenség nem ott kezdődik, hogy egy individuális társadalmi réteget nem nézek jó szemmel...akik tényleg sajnálatra és segítségre szorulnak, azoknak az utolsó szendvicsem is odaadom...de már meg ne haragudjatok, ennyi erővel a szőke nők is sírhatnának, és sajnáltathatnák magukat, vagy épp az emósok, vagy mondhatnám bármelyik különálló embercsoportot. Akik valóban sajnálni valóak, azok ott vannak az orrunk előtt...és sajnos azokba csak belerugtok egy jó nagyot ti is! a hatalmas nagy szívetekkel! sírtátok már el magatokat a pedigrés reklámon? pedig azokat az állatokat igazán lehet sajnálni! az a szívtelen, aki ilyen hülyeségekkel foglalkozik, mint a buz.ik közérzete, mikor a "jól nevelt" kölykök csak úgy heccből kitekerik a macska nyakát vagy felakasztják a kutyát!
2009. máj. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
68%
Na mi az? Lelkizel kikerülve a válaszadást? Ez nem sportszerű ;) Hülye liba.
2009. máj. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
74%

Ne is haragudj de ismersz minket egyáltalán?Honnan tudod,hogy nem vagyok állatvédő és nem sírom el magam valahányszor meglátom,hogy állatot kínoznak.Tudsz egyáltalán bármit is?Tudsz rólunk bármit is?Úgy prédikálsz mintha te lennél a legtökéletesebb ember a világon,aki megsajnál mindnekit,az éhezőknek ételt ad, a gyermekeket védi, a fogyatékosokat ember számba veszi,az állatokat növényeket az egész természetet óvja.Annyi könyörület nincs benned,hogy azokat a szerencsétleneket ember számba vedd.Mit akarnak őt?Szerinted miért tüntetnek?Azért mert jogokat akarnak maguknak,olyanokat amilyen neked is van,hogy lássák végre,hogy ő is egy érző lén nem csak egy beteg abberrált homoszexuális.

Amúgy meg szenvedni akarsz és sírni?Tedd azt,olvasd el a Pao no Monogatarit.Nem sokat vesz el az életedből,de kedvedre kisírhatod magad;és akkor már légyszíves tedd meg,hogy a sorozat többi részét is elolvasod,ami emberekről és nem Pao-ról a kiskutyáról szól.Hátha tanulsz egy kis értékítéletet,hogy a prostituált is tud szeretni és keményen küzdeni és egy anya is aki azért áll prostituáltnak mert nem akarja,hogy a gyermeke éhen halljon,egy AIDS beteg is ugyanolyan ember.

A hátsófeled pedig te is odatolhatnád ezzel az erővel,nem gondolod?Létezik anál heteróknál is.

Mellesleg én is heteroszexuális vagyok és csak egy évvel idősebb mint te és ráadásul lány...

2009. máj. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

am inditani kéne itt egy vitátXD

mert minden kérdésnél vannak akik személyeskednekXD

énn élvezem jókat nevetekXD

am én csaj vok és a pasikat szeretem csak neten ilyen chateknél van ez és mondom amíg nem vok benne biztos h mi mi addig nem írok semmit

XD

2009. máj. 2. 18:27
 18/24 anonim ***** válasza:
66%

Te hülyébb vagy, mint amilyennek az első kommentedben tűntél.

És a legjobb és legiccesebb az az, hogy teljes önellentmondásban vagy. Arról osztod itt az igét, hogy az állatokat is kell sajnálni, DE akkor az embert nem? A melegeket rengeteg ember gyűlöli (olyan taplók, mint te) belegondoltál már, hogy milyen érzés az, hogy ha csak azért mert szerelemes lettél leköpködnek? Abba, hogy milyen nehéz lehet úgy élni, hogy valami aminek a legszebbnek kéne hogy legyen nem lehet az, mert nem csókolhatod meg azt, akit szeretsz anélkül, hogy nem fujjognának rád???!!!

Képzeld én is meleg vagyok. Sőt balkezes is. Kb. ugyanannyira tehetek a kettőről. És tudod mit? Gyűlölj miatta, mert attól én meg fogok változni, sokkal jobb leszXD (-->ez is irónia, csak hogy a csökkent elméddel te is felfogd)

És egy szép kívánság a végére: Remélem ha lesz fiad akkor meleg lesz és akkor majd belefojthatod egy kanál vízbe, te a szerető "anya". XD

2009. máj. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
23%

én meg reméleml, ha egyszer örökbefogadhatsz majd egy gyereket, hetero lesz és szégyelni fog téged is meg a társadat is, és ő fog letagadni meg leköpködni titeket....jókívánság visszajár!

Mellesleg ti sem ismertek engem, csak annyit tudtok, hogy a magamutogató melegeket rühellem! Az nem jelenti azt, hogy a többi embert is! Képzeld, nagyon jól jellemeztél, mert tényleg szoktam kaját adni a koldusoknak, és az egyetemen a vak lányt én kísérgetem el a teremhez ami kell neki, és én nevelem a leendő vakvezető kutyát az első életévében,hogy később majd egy ember segítőtársa lehessen, igenis emberszámba veszem a fogyatékosokat, nem csak a vakokat,ahol tudok, segíteni szoktam, az AIDS egy borzalmas betegség, és ugyanúgy sajnálom az AIDS-es embereket, mint a rákosokat. A prostituált anyával szemben már van kifogásom...miért nem keres valami más munkahelyet,nem csak prostitúció létezik. Mehetne takarítani vagy közmunkázni vagy bármi ilyesmi...lehet, hogy undorító piszkos egy munka, de nem annyira undorító, mint a prostitúció. Mellesleg nem a melegeket utálom, hanem azokat, akik fel akarják hívni magukra a figyelmet... lehet, hogy valakivel nagyon kellemesen elbeszélgetek a vonaton vagy a buszmegállóban,úgy hogy meleg, és mikor véletlenül kiderül róla, ledöbbenek, hogy mégis milyen normális. De azok, akik felvonulásra mennek, maguknak keresik a bajt! Mit vártak, hogy majd mindenki megsajnálja őket? Akik látták őket csak azért mentek ki, hogy röhögjenek vagy fintorogjanak. És ha ott tartunk,hogy nem ismerjük egymást, legyetek szívesek engem se egyetlen tulajdonságom alapján megítélni! mert rossz tulajdonságai mindenkinek vannak kivétel nélkül...csak vannak olyanok akik ezt szeretik mutogatni...mostmár én is úgy érzem, hogy diszkriminálva vagyok a melegutálatom miatt....holnap megyek is felvonulni!

2009. máj. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
27%
ne is foglalkozz velük, sok hülye buzzancs veri itt magát :) én értem, mit akarsz mondani, a fogyatékosokkal nem éri meg vitatkozni
2009. máj. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!