Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megműttessem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megműttessem magam, ha nagyon alacsony vagyok?

Figyelt kérdés

173 cm vagyok, egyszerűen nem tudom magam elfogadni...

Édesapámnak vannak kapcsolatai (szívsebész), le akar beszélni a dologról, de ő is látja, hogy már lassan depressziós leszek a dologtól.

Semmi nem jön össze az életemben.


17/F


2011. okt. 18. 16:01
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

figyelj szerintem nem vagy alacsony ;D


145 cm / 16éves lány voltam :))

2011. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Megértelek, akár rólam írtál volna. Neked ki csinálná? Tudsz priviban írni?
2012. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Én 165cm magas vagyok és k*rvára irritáló, hogy minden lány magasabb nálam... Mondogatják, hogy: ''majd így meg úgy magas leszel'' meg stb. de nem akarok 20 évig szingli lenni -.-

14/F

2013. márc. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Hát nemtudom. Én 181 centi vagyok és nem vagyok előrébb vele, mert szoktam azért összefutni egy két lánnyal akikre elég erősen felnézek, és nem azért mert elértek bármit is az életben :D Semmit nem tesz a magasság. Max elmehetsz kosarazni vele (kb nekem is ennyi előnyt jelent az életben).Menj el pszihológushoz beszélj vele aztán no problem :D
2014. aug. 21. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!