Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megműttessem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megműttessem magam, ha nagyon alacsony vagyok?

Figyelt kérdés

173 cm vagyok, egyszerűen nem tudom magam elfogadni...

Édesapámnak vannak kapcsolatai (szívsebész), le akar beszélni a dologról, de ő is látja, hogy már lassan depressziós leszek a dologtól.

Semmi nem jön össze az életemben.


17/F


2011. okt. 18. 16:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
54%
amitől* 16:09-es
2011. okt. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
54%
De hisz nem is vagy alacsony.
2011. okt. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
70%
Előző avgyok! 17 évesen még fiatal vagy, ha 25 éves korodban nem vagy megelégedve magaddal akkor kezdj rinyálni. Általánosban volt egy srác, aki mindig velem egy magas volt,a mint elkerültünk egy nyáron találkoztam vele és nem győztem keresni a fejét az levegőben akkora létra lett...ugyan ez igaz a gimire is...
2011. okt. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
52%
sztem ne, én azt vettem észre h a legjobbak az ágyban 170 és 180 cm köztiek, örülj ennek, mert kivételt még nem találtam 20
2011. okt. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
74%
Attól hogy pár centivel magasabb lennél nem változna semmi. A csajok magasról tesznek rá milyen magas vagy, ha ronda vagy úgysem tetszel majd nekik magasan sem, ha jól nézel ki akkor meg akár 165 cm is lehetnél úgy is kellenél. Hülye hozzáállásod a gond szerintem ha nem jön össze semmi... mert valami nagyon nincs rendben az agyadban.
2011. okt. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
65%
Valaki megint unalmában trollkodik?? FAKE!
2011. okt. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
54%
Huhh... ez szerintem is csak trollkodás, vagy ha nem, kedves kérdező, menj pszihológushoz. De magasító műtét (külföldön legalábbis) létezik, ez annyiból áll, hogy a lábadban eltörnek egy csontot, és amikor elkezd összeforrni, folyamatosan távolítják el egymástól a csont-végeket. De az akkor is össze akar forrni, úgyogy így meghosszabbodi a csont. Perse ez az eszagyon hosszú folyamat, és fájdalmas is.
2011. okt. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
79%

*meghosszabbodik.

*Persze ez egy nagyon hosszú folyamat, és fájdalmas is

(bazze, nem tudok írni XD)

2011. okt. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
én is 170 cm körüli vagyok... gondolom azért van bajon a magasságoddal mert némelyik lány magasabb nálad: Nem egóból mondom, csak próbállak biztatni, de jó pár csaj érdeklődik utánam, és leszarják hogy milyen magas vagyok. Én akkor álltam hátul a sorban amikor a magasságot szabályozták. A lányoknak sokkal többet jelentenek a belsőértékeid annál, hogy milyen magas vagy
2011. okt. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Johnny Depp - 175 cm

Jonathan Rhys Meyers - 175 cm

Stb... Mégis hány nő odavan értük. Inkább sportolj, gyúrj egy kicsit, és máris nőni fog az önbizalmad! Az ilyen műtétekkel egyébként is max. 2-3 centit tudnak magasítani. 19L

2011. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!