Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm nem szeretné az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem szeretné az anális szexet, ez ok arra, hogy megcsaljam?

Figyelt kérdés

Nekem fontos lenne.


18/F


2011. okt. 18. 22:07
1 2 3
 11/22 mimano ***** válasza:
84%
Remélem egyszer seggbe rak valaki.
2011. okt. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
93%
Te elég nagy b*rom vagy. Menjél börtönbe, ott majd kapsz anális szexet.
2011. okt. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem mindenképp csald meg de egy fiúval! az való neked..
2011. okt. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
37%

Nevetséges mennyire ellene vagytok a srácnak, ha neki ez kell miért ne kapja meg? Csak azért mert az idióta normáitokkal nem egyezik... szűk látókörűségetek szánalmas.


A kérdezőnek:

Ha csak szexelni tartod a barátnődet, akkor is az a korrekt ha ezt elmondod neki, és azt is, hogy mit szeretnél, és hogy neked ez ennyire fontos volna. Ha minden áron ez a mániád és a barátnőd nem teljesíti, akkor keress olyat aki igen. Az a lényeg, hogy érezd jól magad, mert az a kapcsolat ahol megkötések vannak, nem vezet sehova. Ezzel persze nem arra célzok, hogy gázolj a lelkébe lehet finoman is csinálni az ilyesmit.

2011. okt. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
93%
Miért van az, hogy az ilyen gyökereknek van nője, nekem aki meg normálisabb, nincs?
2011. okt. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 seesee ***** válasza:
88%

Nem neked írok választ, mert rajtad ez már sztem nem segít.. DE HASONLÓ helyzetben lévők: A nőknek sokszor ellenszenves téma ez bizony.. Érdemes őszintén beszélni erről. Együtt olvasgatni (neten) a témáról. És megtenni a szükséges előkészületeket. Egy figyelmes, türelmes fiú simán el tudja érni a barátnőjénél kellő odafigyeléssel, és ráhangolódással, hogy belemenjen a barátnője az anális szexbe.

Kedves kérdező: te pedig tanuld meg, hogy onnantól lesz valaki egy kapcsolatban nagybetűs férfi, amikortól fel tudja vállalni, az érzéseit, vágyait a partnere előtt.

s

2011. okt. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
22%
Azért mert ő mer beszélni hús vér lányokkal, te meg ide jársz siránkozni.
2011. okt. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
38%
Merek beszélni, mostanában is beszélek eggyel, de ő nem nagyon akar semmit...
2011. okt. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
70%
Keress olyat aki vevő rád, mindig van ilyen.
2011. okt. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
A férjemet 35 éves korában ismertem meg. Ő lehidalt, hogy lenyelem. Én meg azon, hogy neki ez újdonság.
2011. okt. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!