Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm nem szeretné az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem szeretné az anális szexet, ez ok arra, hogy megcsaljam?

Figyelt kérdés

Nekem fontos lenne.


18/F


2011. okt. 18. 22:07
1 2 3
 21/22 menta34 ***** válasza:
100%

Mindig lehet okot találni, szerintem ne azt keress. Döntsd el milyen szeretnél lenni és az hogy fog menni neked lelkileg, mit fogsz nyerni illetve fontos, hogy gondold át mit kockáztatsz és mit veszthetsz ha lebuksz.


Én tudom milyen az anál és tudom milyen félredugni... hidd el: csak amiatt nem érdemes. és kvvára nem vagyok szent, nem papolni akarok mint az előzőek! :)


Picit fura, hogy a "mai fiatalok" már 18 éves korukban "kínjukban" nem tudják mivel dobják fel a szexet :) én 20 voltam amikor elvesztettem a szüzességem, utána mindig volt partnerem és kb. 30 éves koromig tökéletes elég volt a klasszikus szex, orál, stb. Aztán 30 felett jöttek elő az igényeim:D szóval ez fura nekem.


Én azt javaslom ha amúgy minden oké a barátnőddel akkor próbáljátok meg máshogy kielégíteni az újdonság utáni vágyad... bdsm, szerepjáték, stb.stb. Viszont ha nem szereted akkor ne görcsölj lépj tovább. Ezt is ugye kétféleképp teheted meg: előbb dobod aztán keresel újat, vagy előbb keresel aztán dobod, amit a gyomrod és a szived bír, nem fogok papolni.

2011. okt. 19. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Bár elég régi kérdés, de nem lehet erőltetni azt a lányt. Jajj,hogy milyen bunkó egyes pasi. Remélem eddigre már más a felfogásod.
2021. jan. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!