Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai tizenévesek egy randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai tizenévesek egy randin szoktak étterembe, színházba menni, vagy csak a bulizás jön szóba?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudom, hogyan is müködik. Én 15 éves lány vagyok, és csak azt látom magam körül, hogy buli, buli, buli... Nekem még nem volt barátom, de ha majd lesz, én mindig úgy képzelem el, hogy mennénk vacsizni étterembe, sétálnánk a Duna-parton, fagyiznánk, elmennénk a vidámparkba, esetleg színházba...... Vagy ilyen a mai világban nem is létezik? :( Nagyon romantikus alkat vagyok tudom. :( 15/L
2011. okt. 19. 22:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, nekem egy ilyen állítólagos "metál tróger" a barátom, mégis kedves, érzékeny és romantikus, és vannak vele ilyen élményeim bőven, ő a legszeretnivalóbb mindenki közül akihez valaha is bármi közöm volt, előző 3 exem elbújhat mellette.

19/L

2012. máj. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!