Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg van ebbe valami, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van ebbe valami, vagy csak belém magyarázzák? (lent)

Figyelt kérdés

Hali!

Szóval elég jelentéktelen dorgokra derült fény néhány napja...a környezetem szerint van ebbe valami, kíváncsi vagyok a ti véleményetekre!

Van egy Barátom....nagyon nagyon jó illata van mindig...pedig állítólag nem fújja magát semmivel, de én mégis mnidig érzem...akár méterekről. Mondtam ezt másoknak is, és mindenki mondja, h nem érez rajta semmit...én pedig igen!!!! Ez miért van...senki más nem érzi, csak én!!! Jelent ez valamit?


2011. okt. 20. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmit az ég adta világon.
2011. okt. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :) (szerintem sincs ebbe semmi..de az ismerőseim szerint van ilyen h szag/ebben esetben illat alapján választunk párt.....am kicsit én is furcsállom h senki se érzi..de van ilyen :)
2011. okt. 20. 13:32
 3/11 anonim ***** válasza:

Evolúció!


A nők a szagok alapján választanak partnert,még ha sokan nem is tudják.Két lábon járunk ugyan,de nem is állunk annyira messze az állatvilágtól.


[link]

2011. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen az alapján IS de ez nem tudatos és nem azt fogod érezni, h hmm van ez a bizonyos illat ami miatt én szeretem. Szóval ha érzel valakin egy oldszpájszt, vagy az öblítőjét stb azért nem fogsz beleszeretni. Abszolut tudatalatti szinten történik a dolog.
2011. okt. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pl:utálom a cigány szagot.Neked szimpatikus a barátodé,tehát valami mégis van benne.
2011. okt. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Bigskorpio válasza:

Ezt úgy hívják: feromon. Az élet kémia. Vannak illatok, melyek az embert bizonyos dolgokra sarkallják. Ha ő is így érezne veled kapcsolatban, az lenne az IGAZI szerelem. De amíg ez ki nem derül, csak reménykedhetsz. Próbálkozz nála, de az illatot az elején ne említsd. Hátha félreérti.

(Egyébként ez az állatvilágból örökölt dolog. Nem kell szégyellni. Az ember is állat, csak én-tudata, személyisége, akaratereje van. Meg netes csatlakozása.:.))

2011. okt. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 MarySue ***** válasza:
Azt hiszem, ezek a feromonok.
2011. okt. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A feromonoknak nincs ilyen értelemeben vett szaga és a hatásuk sem úgy jelentkezik, hogy érzed az illatát és ezzel igazolhatod, hogy ez tényleg szerelem.
2011. okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

:) Szóval tényleg létezik?? Hm....ő is mondta már rám, h egyedi illatom van, és nagyon tetszik neki.....de nem tulajdonítottam ennek nagy fontosságot...de így hogy mondjátok....

szóval nemtudom mi van benne.....de tény h nem azért járok vele, mert jó az illata..de így 3 hónap járás után felmerült benem..h van ebbbe valami, bár leeht h hülyeség.

2011. okt. 20. 13:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Én méterekről megtudom a szerelmem illatát különböztetni!!!

Nincs ebben semmi furcsa

2011. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!