Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindenkinek van barátnője csak nekem nem jön össze?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 20:44
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Panda Péter!


Neked is biztos jó külsőd van vagy gazdag vagy.


Gondolom magas is vagy. Így nem nehéz , lennél az én helyemben, akkor megtudnád, hog yez nem csak rinyálás már!

2011. okt. 20. 21:09
 12/22 anonim ***** válasza:

1-2 lesz aki igent mond egy randira.


Amúgy a elutasításokra javaslom az "Én vagyok Isten" gondolkodásmódot, azaz mond magadnak, hogy nem veled van a gond, hanem nem neki kellesz. Az ő baja ha nem akar megismerni.

2011. okt. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Nem is velem van a gond, mert én rengeteg lánynak adok esélyt, de ők viszont nekem nem.


Sokkal válogatósabbak, mint a fiúk.


Biztos a tökéletes hercegüket várják legalábbis külsőre mindenképpen.

2011. okt. 20. 21:17
 14/22 Panda Péter ***** válasza:
54%

not even close :D

alacsony vagyok, nyeszlett és szingli már egy jó ideje, ami tényleg szar tud lenni, mégsem rinyálok itt a gyk-n.

2011. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:22


akkor elnézést kérek sorstársam!


de nekem még senkim sem volt ám, pedig már 21 évesen másnak legalább a csók vagy egy rövidebb kapcsolat meg volt


ez a tapsztalatlanság is csak hátráltat és csökkenti az önbecsülésemet, önbizalmamat úgy érzem

2011. okt. 20. 21:27
 16/22 anonim ***** válasza:

HahaXD tetszenek ez a hozzászólások. Amugy pont amit legutóbb írtál. Na az igen, nem hiszem hogy itt külső vagy bármi ilyesmivel lenne gond. Hanem egyszerűen önhibádon kívül nem úgy viselkedsz ahogy akkor viselkednél ha már lenne tapasztalatod stb.


Régen voltak barát barátnőim. A szomszéd lány volt a legjobb barátom és mindig hozzá jártam át, aztán történt ez az és volt nincs. A sok szabadidőmben amit ezen gondolkodtam, csak arra jutottam hogy ez az egész azért van mert régen is gáz volt és idővel csak még rosszabb lesz. Szóval eleinte minden jól ment, aztán mivel nem csináltam nem tanultam semmit nem gyűjtöttem tapasztalatot ami önbizalmat is adott volna és végül is ennyi.


Már kezdem úgy látni hogy csajozás is olyan mint a munka vagy mintha olimpikon akarnál lenni, ha nem kezded el elég korán akkor megszívtad, akármi legyen az oka. Ez akkor áthidalható ha van egy nagyobb társaság amiben vagy te meg lányok. Akkor úgyis járogatok ide-oda ugye aztán majd alakul valami.


Nem olyan bonyolult a matek tudásod is megkopik ha nem használod.

2011. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Alacsony vagy vékony és félénk... ha belegondolsz a problémádba megvan a megoldás, 1 alacsony vékony félénk lányt kéne keresned, jaaah igen hogy pont ezek nem mennek ez az ilyen bulikba, nos igen persze hogy kikosaraznak ha másligában játszol! Én kocka vagyok, kocka csajom van! Nem azt mondom hogy keresd meg önmagad lányban, de célszerű érdeklődési kör alapján keresni lányt, mert akkor legalább 1 dolog lesz amiben egyetért veled, amiről mindig tudtok beszélni stb.....
2011. okt. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el az összes választ, de ha más lány is azt szűri le, amit én, akkor nem csodálkozok, h nincs barátnőd.

"túl rendes, meg kedves, csendes, félénk vagyok" "adok én nekik, olyan rendes fiút" Nekem ez alapján az a véleményem, hogy megjátszod magad, és nem hiszem, hogy ez bejönne. Ha valaki olyat mondd, ami nem tetszik neked, akkor egyből rátámadsz. Lehet, hogy nincs így, de nekem ezek alapján ez volt a benyomásom. Nem hiszem, hogy a külsőd a probléma, mert igenis léteznek olyan lányok, akiket nem csak a külső érdekel!

2011. okt. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

nem játszom meg magam, de részben igazad van


nem tudok az lenni, aki haverjaim vagy épp otthon családom előtt vagyok, vagyis laza, humoros, beszédes, állandóan mosolygó pozitív arc, akit néha felbosszantanak, mert hát igen sértődékeny vagyok, de legalább vállalom, hogy nem vagyok tökéletes


ugyanakkor van sok jó tulajdonságom is, az is poén, hogy érzelmes is vagyok fiú létemre kicsit jobban is


de nem folytatom, már késő van, ideje lefeküdni :D

2011. okt. 21. 00:32
 20/22 anonim ***** válasza:

Báh, ez nem megjátszás. Ezt úgy hívják szorongás vagy aminek akarod. Igen a potencia biztos megvan, de ezt nem lehet csak úgy na most majd én leszek a szuper fasza gyerek, főleg ha előtte hosszabb időn át ahhoz szokott hogy nem az.


Az a lényeg hogy nem csajozott, és nem szerzet tapasztalatot, önbizalmat korábban. Nem kell túlbonyolítani korán kimaradt ami pedig fontos lett volna. Ugyan honnan tudná hogy kell, ha nem csinálta. Bedobnak az óceánba 0 úszás tudással, ott fulladsz meg.De igazából még az is megbocsátóbb mint a lányok...ha mázlid van túlélheted. Vagy ha valaki épp arra jár és segít akkor még jobb, ha itt is segítene valaki az is jó lenne. Szóval ennyi. Vagy elküldenek hogy,, gyűjts kígyó mérget annyival hogy "ja és m ügyelj rá hogy ne harapjon meg".


De abból legalább lesz önbizalmad ha túléled, lányok meg jobb eseteket leszámítva lekoptatnak és ennyi. Senki se fog oda jönni hogy veled dumáljon vagy bármi, le vagy... semmi hála nincs benne.

2011. okt. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!