Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindenkinek van barátnője csak nekem nem jön össze?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 20:44
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:17


tökéletesen jól látod a helyzetemet!


valóban sz@r gyerekkor miatt alakult ki a szorongás bennem, hála a bunkó keménykezű apámnak


de én ennek ellenére sokkal jobb és érzékenyebb vagyok, nem az a tipikus érzéketlen szörny, mint ő


mert anyámra hasonlítok jellemre inkább, külsőre apámra


kaptam szorongáscsökkentőt, de nem hsznált, hiszem a rossz gyerekkori környezet továbbra is meg volt folyamatosan egészen felnőtt koromig, szóval ilyen környezetben nevelkedtem, de én teljesen más egyéniség vagyok szerencsére, apámat utálom és köszönés viszony van csak


egyébként így felnőttként már úgyis bennem maradnak örökre a sérelmek, rossz gyerekkor emlékei, + már hiába szednék ilyen szereket


most meg már késő változni, ez vagyok és kész


de talán épp ezért sokkal együttérzőbb is vagyok más emberek bajaival kapcsolatban, vagy ha valaki sír, egyből megyek vigasztalni vagy védeni, ha valaki bántja


annyira igyekszem elkerülni, hogy akárkit is megbántsak tettel vagy szóval, hogy ez is végülis szorongsát szül

2011. okt. 21. 17:15
 22/22 anonim válasza:
Még hogy ronda ember meg taszító... Mi számolódik rondának??? Szerintem nincs olyan, hogy ronda ember! Mindenkinek van szépsége. Most úgy esett le mint ha valami Frankensteinnek lennének a rondák :D Szó mi szó ez már divat :D Fiuk hencegnek a bomba nőkkel a Csajok a tökéletes hapsikkal. Aki meg nem lett Adonisz az verje magát falhoz, meg keressen magához valót. WHAT? Régen érdekes nem volt ennyire szelektálás :D
2014. okt. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!