Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a legjobb barátnőm próbált megcsókolni. Mit jelentsen ez?

Figyelt kérdés

(Mindketten nő neműek vagyunk.)

Teljesen összezavarodtam, évek óta ő a legjobb barátnőm. Természetesen azonnal elkaptam a fejem... de nem tudom, hogy képes lesze-e úgy kezelni a dolgokat, mintha misem történt volna. Vele még nem beszéltem meg ezt, de félek megtenni.


2009. máj. 3. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
pedig kénytelen leszel...más megoldás nincs
2009. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
neki ez mégkínosabb lesz mint neked szóval vegyél ert magadon
2009. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nem vetted észre jata eddig hogy vonzódik a lányokhoz esetleg? vagy ezt már amúgy is tudtad? ez nagyon ciki lesz mindettőöknek, remélem azért a barátság megmarad...
2009. máj. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vsz. barátságból szerelem lett a részéről. Vagy legalább is össze van zavarodva, és ezt hiszi.

Valahogy beszélni kell vele, mert ha nem, azt hiheti, hogy újra próbálkozhat.

Ha magadban eldöntötted, hogy tudod folytatni a barátságot, akkor beszélj vele, hogy téged ez a felállás nem vonz, de maradhattok barátok. Ha viszont valóban beléd szeretett, akkor nem hiszem, hogy ez működne.

2009. máj. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg kell beszélned vele. De fontos, hogy ne akadj ki.


Mindenesetre, én engedtem volna neki! :)

2009. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok tanácsot! Jól jött.

Biztosan meg fogom vele beszélni, hogy továbbra is ő a legjobb barátnőm, de csak ennyi, én többre nem vagyok képes.

Különben esett már szó arról, hogy lehet biszexuális, de másról nem... és arra sem célzott soha, hogy esetleg belémszeretett. Mindegy, valószínűleg sikerül tisztáznunk.

Mégegyszer köszönöm!

2009. máj. 4. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!