Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hó de elegm van ebből! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hó de elegm van ebből! Nektek nem? Sok szexmániás pasi!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nektek nincs elegetek hogy minden pasi jóformán csak azt akarja? Mert nekem már nagyon! Eddig csak ilyen pasikkal hozott össze az élet! Miért nem értik meg hogy attól mert 17 éves lány vagyok még nem akarok rögtön szexelni? Komolyan csak Én vagyok ebben a világban ilyen prűd? Vagy van más is aki hasonlóan gondolja? Nincs abban semmi baj ha egy hónap járás után megkérdezi a pali, de miért kell 1, 2 nap múlva már erre rátérni? Igen Én durván veszem ezt a témát, mert a múltamban is komolyan kivétel nélkül minden pasim ezt akarta. Megismerkedek egy tök jó pasival(persze 2 hónap pasizás mellőzés után, mert elegem lett belőlük) akivel már elég jól megvagyunk aztán egyszecsak elkezdi: Ó bébi milyen jó s..ed van, du..unk??? Én meg ott is hagytam mert kajak letámadt! Miért történik mindig ez velem? Miért nincs legalább egy pasi akit nem csak a szex érdekel? Jajj ez felidegesített, de komolyan! Kérlek titeket válaszoljatok nekem csajok! Van valaki aki hasonlóan érez?
2011. okt. 23. 07:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%

"...Megismerkedek egy tök jó pasival..."

"...elkezdi: Ó bébi milyen jó s..ed van, du..unk???..."


azt hiszem a válasz a kérdésedben megtalálható! ha összeszedsz egy olyan igazán "jó pasit" akkor valószínű nem fog rád sok időt várni, mert megteheti hogy percek alatt összeszed egy másik csajt. amúgy megnézném azt a pasit aki ilyen szöveget előad pár napos ismeretség után :D

a lényeg az, hogy nem a pasik a hülyék! ha olyat keresnél aki nem csak megdu*gni akarna akkor nem kellene ezeket a frappáns szövegeket benyelned...

2011. okt. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szerintem is az a legnagyobb baj hogy alapból az olyan pasik iránt vonzódsz akik megtehetik azt hogy ha a csaj nem akar egyből lefeküdni akkor tovább állnak. Én is biztos várnék a csajra, ahogy nekem se menne első héten még nem bízok meg a másikba. Bár lehet csak azért vagyok ilyen mert szűz vagyok ha megtapasztalom én se fogok tudni várni hónapokat. De ennek ellenére tartom magam olyan értelmesnek hogy kivárjam amíg a másik nem akarja.

De lényegében én egy kérdést tennék fel a helyedben magadnak. "Azok a pasik akikkel eddig voltam, mind csak felszínes divat majom volt?" Mert ha erre a válaszod igen akkor nincs min fen akadni.

Ha a pasik akikkel voltál mind értelmes intelligens egyén és ezek után is ilyen kérdést tesznek fel egy hét után, akkor az lehet azért van mert te küldesz túl sok félreérthető jelet. Nem azt mondom hogy te vagy a hibás csak, tény hogy egy pasi sokat gondol a szexre, én is, de ha valakit szeretünk akkor nem ez lesz az első. Viszont a felszínes alakok nem szeretnek, ők magukat szeretik, nekik csak az kell hogy felvágjanak a csajjal a haveroknál meg d*ghassanak. És még mindig nem általánosítok, mert persze természetesen kivételek mindig akadnak, de a kivétel csak arra jó hogy erősítse a szabályt.

21/F

2011. okt. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Istenem, hányszor, de hányszor megmondtam már ezt, hogy lányok magatoknak keresitek a bajt! A pasijaid mind egytől eddig a "húdejópasivagyok, mindenkitmegkapok" stílusúak, és csodálkozol, hogy meg akarnak dugni egy nap után? Nőjetek már fel végre! Nem a pasikkal van a baj hanem egész egyszerűen azokra buktok, akik ilyenek! Ha esetleg nem egy 'igazán jó pasival' jönnél össze, hanem egy normálissal, akkor valószínűleg más lenne a helyzet.
2011. okt. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Én sem vagyok az :) Ha gondolod én is szívesen beszélgetek veled.
2011. okt. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sok elgondolkodtató van.
2011. okt. 23. 21:19
 16/20 anonim ***** válasza:
Még az előző válaszoló vagyok,17f,ha gondolod írj privit,ha csak beszélgetni,akkoris,ha komolyabbat,akkoris szívesen...
2011. okt. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
60%

" Hallod,én 2évig voltam a barátnőmmel,úgy,hogy csak csókolóztunk...17F

Ismerkedjünk meg :) "


Jézusom, te ezt komolyan mondtad? Ha jól számolom 15 éves voltál mikor összejöttetek. Még jó,hogy csak csókoloztatok. Hol érzik manapság magukat a kisgyerekek,hogy azt hiszik, elfújták a 17 darab gyertyát a kis pikácsus tortán és már ők a nagy felnőttek! Hát hihetetlen viccesek vagytok!

Arról nem is beszélve,hogy benéztem nem egy topikba, és nem veszi egyikőtök se észre,hogy ez nem társkereső basszus! Atyaég....

2012. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%

Utolsó:

Miért? te hány éves vagy hogy így osztod a népet?

Nem is értem akik áthaladnak a 20-on hirtelen olyan nagy

bölcs emberek lesznek(vagy csak nagy a pofájuk)

Mintha felsőbbrendű lények lennének: "pikhachus torta"

Meg amúgy is nem minden kölyök kényes sz>r hogy ilyen tortát meg minden hülyeséget megkapjon.

Attól még hogy valaki gyerek nem kell abban a tudatban lenni hogy élettelen meg hogy "Jajj majd ha van munkája akkor felnőtt" feelingben gondolkodni.

1.000/f

2014. ápr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
89%

Én meg szexmanias csaj vagyok, na erre mit lépsz?:D

20/l

2015. júl. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
én 15 éves vagyok és nem ez vonz engem...
2015. júl. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!