Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok :S mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok :S mit csináljak?

Figyelt kérdés

kb. fél éve ért véget a 2 éves kapcsolatunk a volt barátommal.tartjuk ugyanúgy a "kapcsolatot" ráámír msnen és mindennap beszélünk.aztmondja,3 hónapja barátnője van.kb 2 hete amikor b.nőm ráírt és megkérdezte tőle hogy összefogunk e még jönni,aztmondta neki,hogy majd később biztos leszünk még együtt.megkérdezte aztis hogy van e b.nője és neki aztmondta hogy nincs! néha találkozunk is,mert kihív,aztmondja szép vagyok és furcsa tekintettel néz rám..(többibe nem bonyolódnék bele)

lényeg hogy akivel jár,én őt utálom mert amikor együtt voltunk az elejétől fogva volt köztük valami.úgyvolt már régebben is hogy összejönnek.mind1 ez a történet hosszú a lényeg,hogy nem tudom mit csináljak,hogy ne legyek féltékeny.


2010. dec. 27. 22:14
 1/4 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Ennek semmi értelme. Mit akarsz tőle, ha vége? És ő minek áltat?
2010. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne legyél féltékeny
2010. dec. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sasna ***** válasza:
keress más pasit.. mégis milyen dolog az, h veled csalja a mostani baratnojet? te is ilyen sorsra akarsz jutni?
2010. dec. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
velem ugyanezt csinálta a mostani barátnőjével.Amikor velem volt szinte egész két év alatt beszéltek,mielőtt mi összejöttünk volna előtte úgy volt h. ők összejönnek,de gondolom azért nem így volt,mert a szüleik utálják egymást és a csajnak még aztse engedik hogy barátja legyen nem hogy még pont őt.Egyébként én nem akarok semmit,vagyis már nem szeretem,és aztsem akarom hogy velem csalja a lányt,bár megérdemelné mert ő sem nézett engem amikor találkozgattak..Csak féltékeny vagyok,hogy van neki más..meg pár napja is azt írta hogy ő később velem akar majd lenni és ezeket a témákat nem én hozom fel,ő magától mondja.
2010. dec. 28. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!