Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány az osztályból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályból aki nagyon tetszik nekem. Van fiuja, de én nem nagyon veszem észre rajtuk hogy ők járnak. Szerintetek lehet ez hosszú távú kapcsolat?

Figyelt kérdés
Mert én nagyon örülnék ha minél előbb szétmennének. Bár a lány nagyon szerelmes, de a fiun nem nagyon veszem észre. Lécci segítsetek
2011. febr. 1. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy sem elegáns, ha csak ülsz és vársz. Ha lépni akarsz, lépj, ha nem, akkor hagyd az egészet a fenébe.
2011. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de mit lépjek??

ő tudja hogy szerelmes vok belé , meg a fiú is

2011. febr. 1. 22:33
 3/8 A kérdező kommentje:

azt kihagytam hogy tavaj jártam vel , de amikor szakítottunk én napokig sírtam

olyan rossz nézni hogy a martinnal lóg és nem velem.ajjjjjjj

mér ien nehéz a szerelem

2011. febr. 1. 22:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az nem elegáns, hogy van "fiúja", és mégis el akarod csábítani. Úgy lenne tisztességes, ha megvárnád, amíg szétmennének, vagy mielőtt bekavarsz, legalább derítsd ki, mi van egyáltalán köztük!
2011. febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fiu is tudja h szeretd ,akkor baj van ,buza barátom.
2011. febr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán nem kellett volna f@sznak lenned és szakítani.
2011. febr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Szerintem meg az nem elegáns, hogy van "fiúja", és mégis el akarod csábítani. Úgy lenne tisztességes, ha megvárnád, amíg szétmennének, vagy mielőtt bekavarsz, legalább derítsd ki, mi van egyáltalán köztük!"


- Miért, talán a fiú tulajdona lett a lány? Ha van esélye a csajnál, nyugodtan zavarjon be, és szedje szét őket. Ha pedig szeretik egymást, akkor úgyis együtt maradnak. De ez a megvárni, amíg szétmennek... és persze nézze, amíg más ölelegeti és csókolja a lányt... kissé szánalmasan hangzik.

2011. febr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pl. nem örülnék, ha lenne barátom és egy idióta pasi, aki belém zúgott megpróbálna szétszedni minket. Biztos, hogy azzal az illetővel se akkor, se utána nem jönnék össze.
2011. febr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!