Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit és hogyan adjam tudtára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit és hogyan adjam tudtára sógoromnak hogy tetszik nekem? és lehetne köztünk bármilyen kapcsolat. Már ügy ülök előtte le meg járkálok mégsem veszi a lapot. Pedig nagyon szeretném.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 20:24
 1/3 Helloittvagyok ***** válasza:
A sógorod?miért akarsz te bármit is a sógorodtól?Nem hisze,hogy jó ötlet a tudtára adni...a párodat szereted?!
2011. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A sógorod szereti a párját? Mert ha igen,akkor ne csodálkozz,hogy nem veszi a lapot...
2011. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szeretnék vele szexelni mert imádom a sógoromat olyan rendes csak hát hiába mutogatom a p*námat is neki egyszerűen nem veszi a lapot, nagyon szereti a feleségét ez a baj talán én elvagyok a férjemmel de nem vagyok hozzá hű mert mindenbe beleszól, hogy ülök le, miért nem hordok bugyit, stb tehát ez a helyzet , nem egy orvossal megcsaltam a férjemet, de a fele ennyi kimutatással mint a sósoromnál, akit nagyon imádok, de nem veszi észre mit akarok. Hogyan lehetnék sikeres nála?
2011. ápr. 18. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!