Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lánynak, fiatal nőnek hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak, fiatal nőnek hol és hogyan lehet találni normális társat, párt, ha úgy alakult önhibáján kívül, hogy nincsenek olyan barátai, akikkel eljárogathat valahová, ha többnyire otthon van, s egymagában nem szivesen megy sehová szórakozni?

Figyelt kérdés
Légyszives legyetek kultúráltak! Normális választ írj, ha már írsz, és nem beszólogatást vagy hasonlókat.
2011. okt. 25. 21:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna :-O 40/F
2013. dec. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig az eddigi válaszokat, én a netet annyira nem tartom jó ötletnek, viszont esetleg klubbokat tudnék a figyelmedbe ajánlani pl. a kedvenc zenekarodénak, vagy hobbydra rákeresve, és elmenni persze egy ilyen össze jövetelre, tehát neten kikeresed, de ne netes klub legyen, mert azok általában ritkán taliznak egymással, mármint a tagok élőben. Sose próbáltam személy szerint, viszont sok ismerősöm így ismerkedett és tőlük jó véleményeket hallottam végig.
2014. ápr. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!