Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Valaki hajlandó lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Valaki hajlandó lenne egy szűz fiúnak elvenni a szüzességét ha megkérne rá? Ti hogy viszonyulnátok egy ilyen fiúhoz?

Figyelt kérdés
21/F
2011. okt. 25. 22:39
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
89%
Tobi jó fiú!!!
2011. okt. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
68%

"épp az baj, hogy túl jó fiú vagyok?" A beszariság nem a jó fiúk ismérve!


Ismerkedj, 21 évesen tényleg nem késtél le semmiről...

Amúgy meg ha csak úgy lefeküdnél 1-2 lánnyal aki tényleg belemenne ilyenbe, még rontanál is helyzeteden !

Ha túl kanos vagy, van elég kúrva az országba, azért fizetsz nekik hogy semmiképpen ne okozzanak csalódást!


Ha pedig párkapcsolatot akarsz akkor csak ismerkedni kell, semmi több, ha nem jön össze akkor próbáld meg újra, és újra.

2011. okt. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 Smartguy86 ***** válasza:
89%

Érdekes, mindig olyanok hiszik magukról, hogy jófiúk, akik a lelkük mélyén a legnagyobb szemétládák lennének egy nővel. Kihasználnák, csak szexelhetnékjük van, önzők stb.


Nem hiába van az úgy, hogy néhányaknak jut barátnő, néhányaknak meg nem. Attól nem leszel jófiú, hogy nem mersz kezdeményezni egy lánynál. Ahogy attól se, hogy nem mondod ki amire vágysz. Elrejted a valódi énedet és azt várod, hogy mindenki találja ki az akaratodat. Így hogy a fenébe akarod, hogy egy lány közel engedjen magához, ha már az első szavaiddal hazudsz neki? Mert hazudsz, nem mondod ki az igazat...


Mindenhez fel kell nőni!

2011. okt. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:56


te sem ismersz igazán, akkor tudnád, hogy nem a szex a lényeg, de nagyobb esély van arra, hogy csak lefeküdjön velem egy lány, mint hogy tartós kapcsolatban velem járjon


igen, megyek prostihoz eldöntöttem.


nem is vagyok jó fiú abban is igazad, egy önző, szeretethiányos senki vagyok, aki nem mer kezdeményezni, ha mert is csak elhajtották, mert a külső a lényeg, de mindegy bántak velem csúnyán én is fogok másokkal hasonlóképp...

2011. okt. 26. 01:02
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Menj csak, majd összeszedsz vmi életre szóló vírust, és akkor tényleg nem sexelsz csak! Gondolj már bele milyenek azok a csajok! Bacilus meg vírustelep!


Neked az a bajod h folyon azt magyarázod be magadnak, h nem jön össze nem jön össze! Állj le a parázással, bizzál magadban, sportolj, csinálj férfias dolgokat, legyen a viselkedésed olyan ami férfias! Csinálj fizikai munkákat, legyál bátor, határozott, laza, humoros, kedves! Nézz úgy a csakok szemébe mintha sexisten lennél!


Szedd össze magad!

2011. okt. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
49%
Amugy meg a csajok imádják, hamarosan rádfanyalodnak, akkor meg mmajd jössz ide vissza sírni, h nem bírod már ezt a sok sexet!
2011. okt. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
95%
Haver, a legrosszabb dolog amit tehetsz a cerkáddal az ha elmész kúrvázni! Belelógatnád egy vírusos bödömbe?
2011. okt. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Smartguy86 ***** válasza:
92%

"bántak velem csúnyán én is fogok másokkal hasonlóképp..."


Ebből is látszik, hogy nagyon buta ember vagy és a hajlandóság sincs meg benned arra, hogy fejlődj. Annyira látszik, hogy te azt hiszed, a világ összeesküdött ellened. Megnyugtatlak, nem te vagy az egyedüli, aki így gondolkozik, és neked is pont annyira van igazad, mint a többi hülyének. Ott is tévedésben vagy, hogy a szexre hamarabb veheted rá a lányokat, mint a járásra. Vannak olyan lányok, igen, de azokhoz vagy sok pénz kell (prostik), vagy szóba se állnak egy olyan porbafingó csávóval, mint te.


Te az esélyt sem adod meg arra, hogy valaki önmagadért szeressen. Inkább elégtételt veszel a világon és azt hiszed, hogy boldogabb leszel utána. De nem leszel! Undorodni fogsz magadtól, és lehet hogy senki másnak nem fogod bevallani, csak magadnak, amikor majd magányos perceidben lesz időd elgondolkozni azon, hogy hogyan is éled az életedet.


Mindenki megtanulja valahogy, csak van, aki más hibájából és van aki a saját bőrén. Te az utóbbi csoportot erősíted majd...

2011. okt. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
97%

Ha szarba nézed magad milyen jogon várod el, hogy mások többe nézzenek?


Lehet, hogy nem a plázacica bombanőkhöz kéne odamenned, mert azoknak nem kellesz. Mi lenne ha a saját kategóriádból választanál? Tedd lejjebb azt a mércét...

2011. okt. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:40


épp ez az, hogy nekem az átlagos lányok is tetszenek, nem is csak a bombanők, de még nekik is több kell


szerintem inkább a lányoknak kéne lejjebb tenni a mércét, én már így is eléggé lejjebb tettem...

2011. okt. 26. 11:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!