Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok, anyukám nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok, anyukám nem megértő velem szemben. A barátom 18 éves, és beszéltünk már a szexről, de nem olyan értelemben, hogy csináljuk, hanem minimum 2 évet várni akarunk. Vélemények? (infó még lent)

Figyelt kérdés
Ma pl. azt mondta, hogy ennek a sok találkozásnak (van olyan nap, amikor 2x is találkozunk, ebből 1x van olyan, hogy több időre, fél óra, másfél) de van olyan nap is amikor egyáltalán nem sőt hét is volt már pedig közel lakunk egymáshoz nagyon. És azt mondta, (apám előtt) hogy ennek a sok találkozásnak szex lesz a vége. És amikor megpróbáltam neki elmagyarázni, hogy én ezt nem így gondolom, akkor szemberöhögött. Mindig ezt csinálta, nem ért meg. Mit mondjak neki? Kezdek nagyon elkeseredni. Apám mellesleg nagyon szigorú, szerinte mindig a divat után megyek, és az anyám állítása szerint a szex is divat, és én akarok menni a divat után. Mit tegyek?
2009. máj. 4. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Anyukádnka nem kellene kinevetnie téged,de szerintem valamilyen szinten teljesen igaza van,nem fogtok kibirni két évet. Komolyan gondolod,hogy 18 évesen egy fiu 2 évet fog várni a szexre? Rólad ne is bezséljünk,te is nagyon fogod kivánni.
2009. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
-teljesen
2009. máj. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A barátom nagyon türelmes alkat, ő is még szűz. Azt mondta, hogy ő várta azt a lányt, akit igazinak gondolt erre. És azt mondta, hogy úgy érzi én vagyok az. De nem akarja, hogy "kiégjek" idő előtt, és ezért utat enged más fiúknak is, szóval nem maradunk együtt olyan sokáig, hogy ne kössön le. De képes megvárni.
2009. máj. 4. 19:55
 4/15 anonim ***** válasza:
ezt most nem értem.amit utoljára irtál.
2009. máj. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szóval azt akartam mondani, hogy semmiképpen nem akarunk még szexet. Hanem utána ha összejövünk. Hogy nekem kell még minimum 2 év, és ő ezt felfogja és az "eszére" hallgat mert nagyon jól megvagyunk, szeretjük egymást. Az ilyen fiúk olyanok mint a fehér hollók.
2009. máj. 4. 20:03
 6/15 anonim ***** válasza:

Kb. az én anyum is ezt mondta,h a sok találkozásnak szex lesz a vége..:D

De amit utoljára írtál azt én se értem teljesen...

2009. máj. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vannak olyan anyukák akik nem képesek elfogadni h a kislányuk felnő...

Pl itt van az én anyukám. Másfél éve vagyok együtt a barátommal, és kb 7 hónapja feküdtünk le először, de nem mondtam meg neki rögtön, mert tudtam, h h reagálna. Aztán mégis megmondtam, mert nem szeretek hazudni, és azóta cs*szeget, h korai és h teljesen ráérnék 18 éves korom után K*RVÁLKODNI (szó szerint ezt mondja, és sokszor a fejemhez vágja h k*rva vagyok...)

Szerintem ha te úgy érzed, h nem fogtok lefeküdni még, akkor teljesen mind1 h anyukád mit mond. Te tudod, és kész.

Azért sok sikert, remélem a te anyukád nem lesz olyan, mint az enyém.

17/L

2009. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
anyudék eléggé szemetek már ne haragudj,én szüleim is hasonlóak voltak.nálam pl.anyám onnan tudta meg hogy lefeküdtem a barátommal,hogy orvosnál vtam,és neki is kellett gyógyszer..és elmondtam...leszartam mit gondol...én ekkor 18voltam mondjuk,de a szülői hozzáálláson nem változtatott,pedig rám a barátom várt 8hónapot,mert így tertottam helyesnek,de akár 2évet is kibírt vna(mert szűz vtam)ő pedig 23éves,szóval nem korfüggő hogy a barátod mennyit fog várni:)iszont te fiatal vagy jól gondold meg:)sok sikert szülőkhöz is:)
2009. máj. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Kizárt dolog, hogy két évig várjon rád, hülye lenne. Felejtsd ezt a marhaságot el, csak azt mondja amit hallani akarsz.
2009. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem csak azt mondja. Így arctalanul, névtelenül eléggé naivnak tűnhetek, de ő más.
2009. máj. 4. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!