Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok, anyukám nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok, anyukám nem megértő velem szemben. A barátom 18 éves, és beszéltünk már a szexről, de nem olyan értelemben, hogy csináljuk, hanem minimum 2 évet várni akarunk. Vélemények? (infó még lent)

Figyelt kérdés
Ma pl. azt mondta, hogy ennek a sok találkozásnak (van olyan nap, amikor 2x is találkozunk, ebből 1x van olyan, hogy több időre, fél óra, másfél) de van olyan nap is amikor egyáltalán nem sőt hét is volt már pedig közel lakunk egymáshoz nagyon. És azt mondta, (apám előtt) hogy ennek a sok találkozásnak szex lesz a vége. És amikor megpróbáltam neki elmagyarázni, hogy én ezt nem így gondolom, akkor szemberöhögött. Mindig ezt csinálta, nem ért meg. Mit mondjak neki? Kezdek nagyon elkeseredni. Apám mellesleg nagyon szigorú, szerinte mindig a divat után megyek, és az anyám állítása szerint a szex is divat, és én akarok menni a divat után. Mit tegyek?
2009. máj. 4. 19:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ajjjj. "Ő más". Minden lány ezt mondja. Én is 15 voltam, amikor összejöttünk a barátommal, aki akkor 18 volt (nemsokára 17 leszek), és ő is hajtogatta, hogy bármeddig képes várni. Nem voltam olyan hülye, hogy ebben a hitben éljek, oké, evidens, hogy vár x ideig a barátnőjére, de már ne is haragudj, két évig tuti nem fog. Az én barátom is nagyon szerelmes, szerelmesek vagyunk, és épp ezért csak fél évig vártunk (mondjuk nekem annyiból szerencsém volt, hogy apukámmal meg tudtam mindent beszélni, és nem hogy leszídott, de büszke is volt, hogy megbeszéltem vele..) Ha most megnézem, hogy milyen gyakran élünk nemi életet, szerintem megőrült volna még másfél évig.


A kérdésedre is válaszolva: sajna nem sokat tudsz tenni...De mindenesetre ilyen két éves dolgokat ne mondj neki, nem csoda, hogy szemberöhögött. Egyébként mennyire ismerik a barátodat? Mióta vagytok együtt? Talán segítene, ha jobban megismernék egymást. Mondjuk azt sem értem, hogy mire jó, ha ilyenek a szülők... Ne érezz bűntudatot amiatt, ha le akarsz vele feküdni, ezt akarják elérni, de ha védekeztek, értelmesen álltok hozzá, teherbe nem fogsz esni - és gondolom ez is a bajuk. Majd ha ráérsz, írd meg légyszi a válaszokat a kérdéseimre, segíthetne abban, hogy tanácsot adjak/adjunk.

2009. máj. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem bírom az ilyen szülőket. Tizenöt évesen az, hogy így gondolkodsz - inkább büszke kéne legyen a lányára, nem pedig szemberöhögni, főleg a mai tendenciák mellett. Én személy szerint 15 hónapot vártam a barátnőmre, és marhára megérte - boldog vagyok vele, szeretem, és tiszteletben tartottam, amit kívánt. Normális ember így viselkedik, normális nő pedig úgy mint te, ebből is látszik, hogy éretteb vagy a korodnál és nem a "divatot követed".


Ha valaki ilyen konzervatív, azzal nem nagyon lehet mit csinálni. Csináld ahogy te akarod, őt pedig állítsd kész tények elé, amikbe már nincs beleszólása. Mással nem tudod elérni, amit akarsz. Ha gondolod, próbáld meg elmagyarázni neki, hogy a sok találkozásnak nem lesz szex a vége, mert értelmes emberek az időt szexen kívül mással is el tudják tölteni, de nem sok sikert jósolok.

2009. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
a 21:22 válasz írójának... esetleg msn, vagy ilyesmi? Úgy könnyebb, így nem szeretek sok mindent elárulni.
2009. máj. 5. 17:54
 14/15 anonim válasza:
Minimum 2évet sztem ez nevetséges már mint minek addig várni 1 részt kétlem h barátod várna annyit másrészt minek? Mi lesz más? És mióta vagytok együtt? Mert azért sztem jó ha vártok vele 3-4 hónapot mi után össze jöttök h megismerjétek egymást és megbízzatok 1másba. Szüleid miatt meg részvét nem lehet így jó bnőm szülei szerencsére elég pozitivan álnnak hozzá adolgokhoz azt tudom tanácsolni ha nagyon ilyen vaskalaposak hagyd ki őket a magánéletedből sztem kár feleslegesen veszekedni ha ugyse értik meg.
2009. máj. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
21:22 vagyok, beállítom, hogy tudj privátot küldeni. :)
2009. máj. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!