Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban jobb lenni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban jobb lenni, vagy egyedül?

Figyelt kérdés
indokold meg légyszi,hogy miért gondolod,és kort és nemet is írj!köszi
2011. jan. 23. 17:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Az ötcombú barátnőmmel szeretkezni, vagy a normálissal?

hmm....

2011. jan. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Én az egyedüllétet választom... Inkább vagyok egyedül, minthogy egy olyan lánnyal legyek, akihez nem vonzódom. Akihez meg tudnék vonzódni, az velem nem akar lenni.
2011. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

ha nem vagyok kapcsolatban akkor is erzem, hogy van aki szeret. ugyanakkor idonkent jo lenne egy lannyal osszebujni, olelgetni, viszont ez van amikor vitakkal jar, vagy csalodas esetleg. ezert ahogy en erzem:

kapcsolatban: 40%

egyedul: 60%

jobb

2011. jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatban jobb.

20/F

2011. jan. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom.. én v.mikor így érzem jónak,hogy egyedül vagyok, valamikor viszont szívesen lennék kapcs.ban..

mindkettőnek meg vannak az előnyei, hátrányai..

2011. jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%

Én párkapcsolat függő vagyok, szóval kapcsolatba jobb lenni!

Nem tudok meg lenni 1 hónapig se kapcsolat nélkül.

2011. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Még sosem voltam kapcsolatban és egyedül néha igencsak rosszul érzem magam. De igazából lehet, hogy én nem vagyok mérvadó, mert el sem tudom képzelni, hogy mi abban a rossz, ha valaki talál magának egy jó párt. :D
2011. jan. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én pedig kapcsolatban nem tudok lenni. Jó persze néha hiányolom azt a gondoskodást, de szerintem úgymond jobb egyedül. :D
2011. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ember alapvetően társas lény.


Egy JÓ kapcsolatban.


23/F

2011. jan. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy kiegyensúlyozott, normális kapcsolat mellett az ember a legboldogabb tud lenni.
2011. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!