Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedül, vagy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül, vagy kapcsolatban jobb? És miért?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Én egyedül vagyok sajna, és a csajozás sem megy de már vagy 1 éve...

Az én oldalamról nézve nagyon komoly kapcsolatból léptem ki (fél évig jártunk csak, sajnos, én nagyon komolyank éreztem a dolgot, de a csaj sajna nem)

rendkívül megviselt a dolog, azóta keveset járok bulizni, és valahogy "elfelejtettem" csajozni is...Szörnyű érzés, de ideje lenne túltenni magam rajta.....

Néhány pozitívuma is van hogy egyedül vagyok nincs aki beleszól, hogy hova mikor megyek, és mikor jövök, meg van egy kis félretett pénzem is....

De ezeket bőven beáldoznám egy újjabb komoly kapcsolatért.....

19/F

2010. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is egyött jártam egy lánnyal akiről később kiderült h nem is szeretett igazán pedig én tényleg csak érte éltem.. azota eltelt egy év is és nem volt uj barátnőm, vhogy kiábrándultam a lányokbol egy időre.. tehát a válaszom h nekem most egyedül jobb, igy nem vagyok se ideges, se feszült! Persze ha lenne egy komolyabb lány akivel járhatnék és látnám rajta h fontos vagyok neki akkor nem mondanék nemet! 25F
2010. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is pont ilyen helyzetben vagyok. Egy kapcsolaton vagyok túl, és elég fura érzés. Talán nekem is jobb most egyedül... Nem tudnék belekezdeni egy újba.
2010. máj. 7. 21:29
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak attól félek, hogy jóideig nem tudok majd újba belemenni...
2010. máj. 7. 21:34
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Ha igazán nagyon nagyon szerelmes vagy, akkor természetes, hogy a kapcsolat a legjobb. (Már ha viszonozzák az érzést.)

Viszont nekem most lett vége egy hosszabb kapcsolatomnak (1,5 év), és már annyira vágytam az egyedüllétre...Persze ez azért is volt, mert már nem volt jó a kapcsolatunk, sokat veszekedtünk, meg nem voltunk szerelmesek. De most kiélvezem a szingliség minden pillanatát, vásárolgatok, a barátnőimmel bulizunk, haveri társasággal beülünk valahova, nevetgélünk és a magam ura vagyok. Nem kell senkihez sem tartoznom, azt csinálok amit akarok. Nem kell elszámolnom senkinek a programjaimról, akkor és oda megyek ahova akarok. Ja, és persze flörtölgetek a pasikkal, persze semmi komolyabb csak kis szemezések, mosolygások:)


18L

2010. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerelemben.
2010. máj. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

igazábol nemtudom milyen lehet kapcsolatban lenni :D exem egy kollégiumi buli után összefeküdt az első arra járó sráccal másnap meg elöttem sétáltak be a suliba kézenfogva :) ez 3 éve volt

mostanság próbálok több melót vállalni kevesebb időm legyen gondolkodni

21f

2010. máj. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én most váltam el. Örülök, hogy szabad vagyok, nem szól bele senki semmibe. Ugyanakkor vágyom legalább egy laza kapcsolatra, mert nincs kihez hozzabújnom. Szóval keresgélek...
2010. aug. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

előző


33N

2010. aug. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én az egyedül-re szavazok. F.25. vagyok. Életemben egyetlen percben sem gondoltam úgy,hogy valaha is akarnék párkapcsolatban illetve családos életben élni,és szaporodni.Nem nekem találták ki,én ezt képtelen vagyok élvezni. Túl sok a felelősség,kötelezettség, én meg túl önző vagyok. És ezen nem is vagyok hajlandó változtatni,mert attol csak rosszabbul érezném magamat. Hiszek abban ,hogy egy idő után minden viszony elunalmasodik,és utána meg csak lassú nyűglődés az egész, én nem szeretek kockáztatni,nem vágok bele olyan dolgokba,amiből nem csak győztesen kerülhetek ki. Ha egyedül vagyok,akkor senki nem szól bele az életemben,magam ura vagyok,akkor ott és úgy teszek azt amit csak akarok, szabadnak érzem magam. Én mindig olyan voltam,aki maga szereti megoldani a problémáit,és ilyen téren nem szorulok rá mások támaszára. MErt önző vagyok,ezért kerülöm a társaságot, nem akarok már kihasználni senkit,régen rossz tulajdonságom volt,de probáltam változtatni rajta. Sikerült.Most még inkább magam vagyok,és kevesebb a konfligtus, nincs vita, magammal mindig egyetértek. NEm szoktam unatkozni, van mivel lekössem magam,megvan az életstílusom amiben jól érzem magam, és vannak laza viszonyok,de azok a létező legfelületesebbek,ami számomra bőven elég,csak hogy ne érezzem magam teljesen remetének. Barátok voltak,de már szétszéledtek,és nem is hiányoznak. Ha véleményemet,gondolataimat kívánom megosztani,akkor 21.században vagyok, fórumokon megtehetem,esetleg azonos érdeklődési körü sose látott társakkal szoktam pár sort csevegni,ez nekem unásig elég. Egyszóval egyedül szép az élet szerintem. De nem kell követni engem. Mindennek megvan a rajongó és ellentábora is, a magyának is természetesen.
2010. szept. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!